TÄISPIKK LUGU! Sõbrannade golfipäev

Personaliekspert, värbamisjuhtide mentor ja Aitamindtööle.ee portaali looja Ketlin Kasak tähistas koos sõbrannadega sünnipäeva. Et tähistada olulist sündmust värskes õhus ning aktiivselt, võtsid nad ette tee Rae Golfi, kus Torel Neideri käe all meeleolukas golfipäev veedeti.

Uus ja põnev kogemus

Mitte keegi seltskonnast polnud varem golfi mänginud, seega oli see kõigi jaoks uus ja põnev kogemus. Ketlin ise sõnab, et on pikalt golfile mõelnud ning nüüd otsustaski sõbrannad punti võtta ning koos seiklusrohke pidupäeva pidada. Ljudmilla Kirpitšnikova kommenteeris pärast golfipäeva, et see päev jääb kauaks meelde. “Koht, koolitaja ja atmosfäär – kõik oli super,” sõnab ta.

Koht, koolitaja ja atmosfäär – kõik oli super.

Anne Ilu-Matikaineni sõnul ei osanud ta oodatagi, et golf on tegelikult üsna keeruline. “Pallile pihta saamine ei ole üldse nii kerge, kui kõrvalt vaadates tundub,” imestab ta. “Golfimängija peab oskama hoida kindlaid kehaasendeid ja teadma erinevate golfikeppide kasutusotstarbeid. Järgmisel päeval andis nii mõnigi lihas tugevalt tunda, et on sporti tehtud.”

Kaire Trei kiidab eelkõige treenerit. “Päeva nael oli kindlasti äärmiselt kena, humoorikas ja asjalik treener, kes suutis murda kõik hirmud, sulatada kiirelt mängijatevahelise jää, oskuslikult välja tuua golfi kõik võlud ja tekitada lühikese aja jooksul huvi spordiala vastu,” kinnitab ta, et humoorikas ja professionaalne treener on õige võti klientide südamesse.

Eelarvamused kummutati

Paljud seltskonnast arvasid varem, et golf ei ole just kõige põnevam mäng. “Ekslikult arvasin, et golf on suhteliselt igav mäng, kuid pärast kiirkoolitust sai selgeks, et tegemist on spordialaga, kus õige tehnika on väga oluline,” toob Sigrid Käärdi välja.

Ketlini sõnul oli eriti huvitav ka see, kuidas golf inimeste isiksuse välja toob. “See õpetas päris hästi meeskonnatundmist – nägin oma sõbrannasid hoopis teise nurga alt, nende suhtumist, arengut, kannatlikust ja nii edasi,” räägib ta.

See õpetas päris hästi meeskonnatundmist – nägin oma sõbrannasid hoopis teise nurga alt, nende suhtumist, arengut, kannatlikust ja nii edasi.

Marlys Pajula oli ka varem kuulnud, et see on väga lõõgastav ja mõtteid puhastav tegevus ning see väide leidis tema sõnul kindlasti kinnitust.

Golfiväljakule minnakse ka tulevikus

Anne Ilu-Matikainen soovitab ka teistel sõbrannadega golfi mängima minna. Golfi plussideks on tema sõnul just värskes õhus sõpradega koos veedetud kvaliteetaeg ning samas ka väike võistlusmoment, mis teeb elamuse värvikamaks. “Päev oli väga tore ning meeleolukas ja meeldis väga. Mõnus seltskond ja palju nalja,” kiidab ka Maria Tammist.

Ave Kukemelk ütleb, et lõpuks tuli sisse päris korralik hasart ning kindlasti minnakse golfi mängima veel ka tulevikus. Egle Palm eelistab küll alasid, kus adrenaliin rohkem tööle hakkab, ent selliselt sõbrannadega koos mängimist peab ta väga toredaks.

Tekst: Merje Miller

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 3/2020 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga