TÄISPIKK LUGU! Otepää Golfis jääb 2020. aasta mängijate kasvu poolest erakordseks

Otepää Golfikeskuse tegevjuht Kristi Laur sõnab, et nende kalendris koroona tõttu suuri muudatusi ei toimunud ning nad said kõik oma võistlused kenasti peetud. “Osavõtjaid on olnud üle ootuste palju ja arusaadavalt on olnud ka kõigil väljakutel samal ajal võistlusi. Eesti golfile mõjus koroona isegi positiivselt,” kommenteerib ta.

Väljak tehti briljantsesse korda

Kriisist hoolimata tehti Otepää Golfikeskuse hooldusmeeskonnas juunikuus vajalikud personalimuudatused ning saadi väljak briljantsesse korda. “Tänu sellele oli meil võimalus võõrustada ka kordades rohkem külalismängijaid, kes aina tulid ja tulid tagasi ning positiivne tagasiside tõi meile taas uusi mängijaid. Aitäh selle eest Eestimaa golfaritele kõigile väljakutesse ja klubidesse!” räägib Kristi Laur.

Eredaimaks sündmuseks peab ta väljaku 15. juubeli puhul peetud pidulikku Anniversary Trophyt. “Oma ägedatele klientidele sai korraldatud ka paar staarvõistlust kommertsürituste kategoorias, nagu Augustigolf by Triniti, kus said käe valgeks paljud nutikad õigusteaduse gurud koos oma parimate klientide ja pereliikmetega,” toob ta välja. “Mainimata ei saa jätta väärikat Tartu Ülikooli Rektori Karika 10. aastapäeva turniiri, mis tõi kokku akadeemilise golfieliidi. Otepää valla toetatud Otepää Golfimaraton on jällegi omamoodi raudse golfihingega mängijatele ning seegi möödus väga kenades ilmaoludes kenasti.”

Otepää valla toetatud Otepää Golfimaraton on jällegi omamoodi raudse golfihingega mängijatele ning seegi möödus väga kenades ilmaoludes kenasti.

2020 seisavad veel ees Warsteiner Octobergolf FEST ja Halloween Black & Orange Crosscountry oktoobri lõpus. Tegemist on täiesti uue kontseptsiooniga ja see on Otepääl esmakordselt toimuv. “Otepää radasid ristipõiki mängida ei ole veel kellelgi siiani õnnestunud, seega proovime ära,” kommenteerib ta.

Mängijate arv kasvas

Praegu on Otepää Golfikeskuses kokku erinevate mänguõiguste ja pakettidega mängijaid 450-500 vahel ja Kristi Lauri sõnul ei saa kurta, et golf huvi ei pakuks. “Muidugi ootaks väljakud palju kiiremat kasvu Eestis, aga see aasta jääb kindlasti erakordseks mängijate kasvu poolest,” kommenteerib ta. “Meie käive kasvas üle 15% ja selle aastaga võib jääda pigem rahule. Kõige rohkem rõõmustab, et mängijad on hinnanud väljaku seisukorda üle aegade parimaks ja meie eesmärk keerata hoolimata golfi väiksusest Eestis väljaku kvaliteet uuele kursile on kandnud vilja.”

Ka järgmisel aastal tahetakse pakkuda endiselt väga head väljakut mängijatele võimalikult soodsa hinnaklassiga. “Kuna Otepääl tegutseb nüüd ka väljaku oma klubi, siis anname endast parima, et kokku panna aktiivne ja tegus programm esimeseks täispikaks klubihooajaks,” räägib tegevjuht. “2020. aastal sai klubi juulikuus Eesti Golfi Liidu liikmeks ja alustas liikmete vastuvõttu. Oktoobri alguseks oli meil orienteeruvalt 70 liiget. Meie kalender on 2021. aasta hooajaks üsna tihe ja soovitan varakult kõigil Eesti golfivõistluste korraldajatel, kes kaaluvad Otepää väljakul oma võistluse korraldamist, anda endast varakult teada.”

Kõige rohkem rõõmustab, et mängijad on hinnanud väljaku seisukorda üle aegade parimaks ja meie eesmärk keerata hoolimata golfi väiksusest Eestis väljaku kvaliteet uuele kursile on kandnud vilja.

Tulemas on ka põnev kampaania – kõik liikmed, kes tasuvad 2021. aasta liikmemaksu 7. novembriks, saavad kingituseks ägeda kvaliteetse uue hooaja klubisärgi!

LIIKMEMAKSUD 2021

  • Täiskasvanu 69 EUR
  • Juunior vanuses 13-21 39 EUR
  • Juunior alla 13-aastane 29 EUR

Pakutakse HCP-pidamist liikmele 2021. aasta hooajal, EGL-i litsentsitasu, k.a golfimängija kindlustus.
Hooajal 7 päeva nädalas teenindab mängijat Caddiemaster telefoni ja meili teel ning pakutakse ka tihedat klubitegevuste kalendrit ja soodustusi väljaku teenustele.

Klubiliikmed saavad boonuseks hooajal skoorkaardi käsitsi sisestamise teenuse Caddiemasteris 7 päeva nädalas, 250 tasuta range-palli, soodushinnad restoranis, soodushinnaga pro nõustamise kord kuus, Clubcari rendi 25 euroga (letihind 38 eurot), rendivarustuse 20% soodsamalt, bägihoiu Otepää väljakul tasuta, žetooni soodushinnaga 2 eurot, varjuhoidikuga Motocaddy S1 rendi 15 euroga (letihind 20 eurot), soodushinnaga logotooted, Rae Golfi green fee liikmehinnaga 2020. ja 2021. aasta hooajal.

Selleks, et kampaaniapakkumist kasutada, peab saatma allkirjaga liitumisavalduse, märkima liitumisavalduse juurde oma särgi suuruse, kandma üle liikmemaksu 7. novembriks selgitusega “2021 liikmemaks” ning jääma ootama infot klubi kalendri, pakkumiste ja selle kohta, kuidas särgi kätte saab.

Infot saab Caddiemasterist
(+372)5620 0115, info@otepaagolf.com

Tekst: Liina Kumm, Merje Miller

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 3/2020 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga