TÄISPIKK LUGU! Noorte golfilaager ootab osalema

Juba kolmandat aastat korraldavad Rae Golf ja Liipa talu noortelaagri, kuhu on oodatud osalema nii golfarid kui ka lihtsalt aktiivsed ning rõõmsameelsed lapsed ja noored. Sel aastal toimub laager 5.-10. juulil.

Laager pakub lastele ja noortele aktiivset tegevust ühe suvise nädala vältel. Laagris osalejad teevad tutvust golfimänguga või arendavad enda seniseid mänguoskusi. Nii ongi laagri päevane aeg planeeritud golfiväljakule, kus treeninguid viivad läbi Rae Golfi treenerid.

Ööbimine toimub Liipa talus, mis on Tallinna lähistel asuv imeline turismitalu. Õhtul toimuvad meeskonnamängud, laagrilõkked koos grillimisega, käiakse saunas ja ujumas. Üheks põnevamaks osaks laagris on kujunenud üllatuskülasliste vastuvõtmine, mis on plaanis ka sel aastal. Saladuskatte all võime öelda, et laagrisse tuleb külla ka Daniel Levi Viinalass, kellega koos osalised mõnusat muusikalist õhtut saavad nautida.

Laagri osavõtutasu on 275 € (kuni 30. aprill) ja 315 € (alates 1. mai). Kohtade arv on piiratud, millest tulenevalt soovitame võimalikult kiiresti registreerida.

Osavõtutasu sisaldab ööbimist, toitlustust kolm korda päevas ja vahepalu, treeninguid ja professionaalseid kasvatajaid, tegevusi kogu laagri vältel, kingitusi partneritelt ja isikustatud laagri särki.

Registreerimine ja lisainfo: Hanna-Eliise Vendla (eliise.vendla@raegolf.ee), Laagri peakorraldaja

Tekst: Rae Golf

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 1/2020 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga