TÄISPIKK LUGU! Kollageen ja tervislik komplekt, mis aitab hoida tasakaalu seespidiselt

Golf on tuntud kui suurepärane spordiala, mis sobib igaühele ja annab mõõduka koormuse ning hea enesetunde. Golfarid veedavad tihti tunde värske õhu ning päikese käes ning neil seda muret ei ole, et ei saaks oma samme täis. Küll aga ei tohiks unustada enda eest hoolitseda ka seestpoolt – toetada liigeseid, balansseerida soolestiku tööd, toetada nahafunktsioone, turgutada ning niisutada jumet. Selleks on head abimehed kollageen ja Magoroku, mis aitavad hoida tasakaalu nii välis- kui seespidiselt.

Hoia oma põlvi kollageeniga

Keskmise golfimängu jooksul tehakse 10 000 sammu. See on küll igati tervislik, ent paratamatult avaldab pikk kõndimine mõju põlvedele ning need võivad valutama hakata. Liigesehädade puhul on hea abivahend kollageen. Dr.OHHIRA® sissevõetav kollageen on näidustatud ka liigesehädade puhul ning probiootikumidega on saavutatud häid tulemusi isegi luustruktuuri parandamisel. Kollageen on naha, luude, kõõluste ja teiste organite sidekoe võtmekomponendiks – peamine struktuurne proteiin sidekoes, mis moodustab 25-35% kogu keha proteiini sisaldusest. Lisaks moodustab kollageen ligi 1-2% lihaskoest.

Kollageeni soetades tasub tähelepanelik olla, sest paljud Eestiski müüdavad kollageenid reklaamivad, kuidas kollageen liigeseid ja kõhrkude taastab. Kui aga lähemalt uurima hakata, millist tüüpi kollageeni toode sisaldab, võib üllatusega avastada, et tegelikult suurem osa kollageenitooteid sisaldavad vaid I ja III tüüpi kollageeni. Liigeste jaoks on aga vajalik II tüüp. Dr.OHHIRA® kollageen on unikaalne selle poolest, et see sisaldab kõiki kolme tüüpi.

Umbes nädal pärast probiootikumide ja kollageeni kuuri alustamist võib juba märgata muutusi – pikemal jalutuskäigul ei väsi enam jalad nii kergesti ning põlvevalu ei teki. Boonusena annab kollegeen energiat ja tekitab hea enesetunde.

Hea tervis väljendub värskes jumes

Soe päike golfiväljakutel mõjub hästi ka nahale – suvel jume alati paraneb. Küll aga võib päikese käes viibimine põhjustada kortse. Et nahk oleks veelgi säravam ja ilusam, tasuks seda toetada ka seestpoolt, näiteks Dr.OHHIRA® kollageenikuuriga ning sellega imeliselt hästi sobiva Dr.OHHIRA® probiootilise Magoroku® nahahooldusõliga. Dr.OHHIRA® probiootiline Magoroku nahahooldusõli on revolutsiooniline nahahooldustoode, mis ühendab 21. sajandi teaduse iidse Jaapani fermenteerimiskunsti ja eksootiliste Aasia koostisosadega, et pakkuda suurepäraselt niisutavat ja noorendavat kogemust. Magoroku on igapäevane niisutaja kogu kehale, seda saab kasutada huulepalsamina ning see on ka ülitõhus kätekreem. Olles ideaalne ülikuivale nahale, ei ole see liiga raske koostisega, ning on piisavalt õrnatoimeline näol kasutamiseks.

Golf on suurepärane viis hoida enda tervist, hingata värsket õhku ning mõõdukalt liikuda. Kuid unustada ei tohiks ka enda hooldamist – selles toetavad sind hästi kollageen ja Magoroku – täiuslik komplekt, mis aitab hoida tasakaalu sees- ning välispidiselt.

www.ohhira.ee

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 2/2020 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga