TÄISPIKK LUGU! Jurmala Golfiklubi & Hotell: lõunanaabrite juurde golfi mängima!

Jurmala Golfiklubi & Hotell asub Läti pealinna Riia ja kuurorti Jurmala vahel. See on esimene ja ainus Nicklaus Designi golfiväljak Balti riikides ja see avati esimeseks hooajaks alles mullu. 18. rajaga Jurmala väljak esitab väljakutseid oma strateegiliselt paigutatud punkritega, veesilmade ja kõrgete aruheinadega, mida täiustab piinliku täpsusega planeeritud 9 rajaga PAR3 väljak.

Palju golfimänguvõimalusi

Jurmala golfiklubi pakub ka erakordseid võimalusi harjutamiseks kahe chippamisväljakuga, harjutuspunkreid ja kolmehektarilist driving range’i, kus saab mängida nii sees kui väljas ning kolme mänguruumi, millel on Top Traceri pallijälgimissüsteem ning privaatsed treeningruumid, kus on Foresighti simulaator ja Trackmani süsteem, mida saab kasutada aastaringselt.

Elegantne majutuspaik

Jurmala Golfiklubi & Hotell pakub eksklusiivset majutust hubases atmosfääris, elegantset interjööri ja mugavusi. Igale kliendile lähenetakse personaalselt. Hotellis on 17 mugavat tuba – kaks sviiti ja 15 hotellituba, mille majutuse hinna sisse kuulub ka maitsev hommikusöök.

Võrratud vaated tippklassi restoranist

Klubihoone restoranist avanevad imelised panoraamsed vaated, mida saab nautida koos ühe Läti parima koka valmistatud roogadega. Kas sööte hommikusööki, lõunat või naudite romantilist õhtusööki, on see tõeline maitseelamus. Restoranis kasutatakse värskeid ja kohalikke tooraineid, millest mõned pärinevad restorani enda aiast. Menüüs on ka muljetavaldav valik auhinnatud veine. Suvekuudel pakub restoran ka väliterrassi, kus on baar ning grillmenüü.

Suurepärane koht ürituste korraldamiseks

Jurmala Golfiklubi & Hotell on suurepärane koht erinevate ürituste korraldamiseks – näiteks kohalike või rahvusvaheliste golfiturniiride, pulmade, bankettide, firma- ja meeskonnaürituste jaoks. Pakutakse ka toitlustust vastavalt külastajate maitsele ja soovidele.

Tekst: Merje Miller

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 2/2020 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga