TÄISPIKK LUGU! HOIA homespa: Saaremaal armastusega loodud kehahooldustooted

Armastusega Saaremaal käsitsi kivide ja kadakate vahel loodud HOIA homespa on võitnud paljude südamed, kes hindavad kvaliteetset kosmeetikat ja kehahooldustooteid, mis ei sisalda kehale kahjulikke ega ebavajalikke aineid.

Inim- ja loomasõbralik

HOIA tooted ei ole testitud loomadel, vaid inimeste peal. Kehakoorijates ja kehavahtudes ja teistes toodetes on kasutatud rikkalikult orgaanilist rafineerimata shea-võid, mida valmistavad käsitsi Ghanas elavad naised, kes saavad töö eest õiglast tasu.

Nii et lisaks enda nahale pai tegemisele toetad HOIA toodete ostuga ka puuduses elavate kogukondade paremat toimetulekut ja haridust Ghanas.

Kodune, ent luksuslik spaa-efekt

Saarlane ja ajakiri Golf toimetuse liige Nete Tiitsaar sõnab, et tal on raske valida enda lemmikut HOIA toodet, sest kõik on niivõrd hea. “Aga milleta ma üldse ei saa, on sätendav kehakoorija,” räägib ta. “Pärast pesu on nahk pehme, siidine ja sära on näha kaugele… tõestisündinud lugu – keegi ütles juba kaugelt, et mis sa särad seal!”

Lisaks üllatas Netet looduslik šampoon, mis vahutab, on värske ja pärast pesu jätab juuksed puhtaks. “Hoia end ja seeläbi ka teisi!” ütleb Nete.

Särava naha heaks

Et särada kui eredaim täht, on HOIA valikus sätendav kehaõli, mis jätab nahale kerge jume ja selles sisalduvad säraosakesed jätavad naha kaunilt sätendama.

Koorimiseks sobib hästi Überblingen troopilise mandariini-lille lõhnaline supersädelev kehakoorija, mis jätab naha siidpehmeks ja kaunilt sätendavaks. Luksuslikult toidab aga nahka Golden Goddess säravaht, mis jätab naha pehmeks ja siidiseks.

Unustatud ei ole ka mehi

Spaaprotseduuridest ei tohiks kõrvale jätta ka mehi – HOIA-s on suur valik tooteid meestele, mis õrnalt ja tõhusalt nahka hooldavad. Parimad neist on näiteks aftershave-näovaht, mille kohta ütleb klient Sven: “Naised, soovitan teil osta seda oma meestele! Ma ei vaheta seda eriti pehmet ja värskendavat tunnet enam mitte ühegi muu aftershave toote vastu! Lemmiktoode!”

Habet aitab aga hooldada HOIA habemeõli, mis on argaaniaõli baasil luksuslik seerum habemega härradele, mis kiirendab habemekasvu, toidab ja niisutab habet, muudab selle pehmeks ja paremini kammitavaks

Tekst: Merje Miller

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 2/2020 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga