TÄISPIKK LUGU! Golfiväljakule haara vahepalaks kaasa Kalevi batoonid!

Golfiväljakul võib tihtipeale kõht tühjaks minna, seega on hea haarata kaasa midagi, mis hästi taskusse mahub ning vajadusel nälja kustutab. Kalevi batoone proovisid golfimängija Pille Teearu ja Golfi toimetuse liikmed Nete Tiitsaar ja Joanna Koovit.

Kalev Marzipan iiri kohvi maitseline martsipanibatoon toob Iirimaa lähemale

Nete Tiitsaar sõnab, et see batoon oleks kui Iirimaa lähemale toonud. “Mahub nii ridiküli kui ka golfikotti, kui olen väsinud, annab ka motti,” luuletab Nete.

Joanna Kooviti sõnul kerkib kohe avades esile mõnus kohvilõhn ning lõhn on täpselt selline nagu ühelt iiri kohvilt ootaks. Pille Teearu küll alkoholilõhnaga tooteid ei armasta, ent see batoon osutus oma tugeva maitsega tema mehe lemmikuks.

Pähkli-seemnebatoon tumeda šokolaadiga sobib hästi pähklisõpradele

Joanna sõnul ei jää pähklid pakendil märkamata, kui otsid pähklitega batoone. “Väga hea, pähkline ja mõnus. Ei ole väga kõvad pähklid, mis tihti teiste pähklibatoonide juures häirib,” kiidab ta ning kinnitab, et tegu oli ta lemmikbatooniga. Eriti meeldis talle see, et pähklid olid batoonis tervenisti, mitte purustatud.

Kalev pähkli-marjabatoon tumeda šokolaadiga rõõmustab värvilise pakendiga

Kalev pähkli-marjabatoon tumeda šokolaadiga on Pille sõnul toredalt värviline ja torkab hästi silma. Batoon on mõnusalt šokolaadine, ehkki ta marjasõbrana lootis rohkem marjamaitset tunda.

Joannale meeldis, et lisaks mahedale pähklimaitsele oli vahelduseks tunda ka hapukamat marja maitset.

Kalev pähklibatoon tumedas šokolaadis teeb magusasõpradel suu magusaks

Pille sõnul oli Kalev pähklibatoon tumedas šokolaadis mõnusalt šokolaadine ja meeldiv. “Kui šokolaad on ümber, siis see kohe mõjutab toote maitset ja pähklid tunduvad ka nii mõnusad seal sees,” kiidab ta.

Joanna jaoks oli see batoon tema lemmikutest teisel kohal. “See on selline mõnus pisikesem amps, aga samas rohkema šokolaadiga, see tegi ta teiste seast magusamaks, aga kuna ma olen suur magusasõber, siis see oli väga hea,” räägib ta.

Kalev Marzipan martsipanibatoon Vana Tallinn sobib kingituseks armsamale

Nete kiidab eelkõige kirglikult punast ja luksuslikult kuldset pakendit. “Nostalgiline vana hea Tallinna liköör, kas osta oma armsamale? Muidugi!” soovitab ta.

Ka Joanna kiidab pakendit, mis jätab luksusliku ja pehme mulje. “Nii mõnus, magus, martsipanine ja see magus Vana Tallinna lisa… see lõhn on lihtsalt nii oivaline!” kiidab ta

Tekst: Merje Miller

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 2/2020 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga