TÄISPIKK LUGU! 9 raamatusoovitust juhtidele

Million Mindset on üks tegusamaid enesearengut ja elumuutvat mõtteviisi populariseerivaid kirjastusi Eesti raamatuturul. Õnnelikkus, enesekindlus, ja edukus on vaid mõned kirjastuse kandvatest ideedest. Siit tulevad golfimängijatest juhtidele mõned lugemissoovitused.

Raamatus „Külgetõmbeseaduse rakendamise võti” jagab Jack Canfield oma teadmisi ja kogemusi ning annab sinu teenistusse läbiproovitud tehnikad ja tööriistad, millega külgetõmbeseadust teadlikult kasutada. Meetodi kesksed teemad on selgus, eesmärk ja tegevus.

Grant Cardone on üks tänapäeva tuntumaid müügikoolitajaid. Tema „Miljonäri taskuraamat”, nagu pealkirigi ütleb, on mõeldud selleks, et seda kuni miljonäriks saamiseni taskus hoiaksid. Grant sõnastab lihtsas keeles sammud, mille abil võid kohe alustada teekonda teenitud jõukuseni.

Ehkki müügiala elava legendi Grant Cardone’i raamatut „Müü ise või müüakse sulle” loevad maailmas miljonid karjääriinimesed, on autor mõelnud kirjutades kõigi peale, kes võiksid tahta elus kaugemale jõuda ning mõista, mis toimub inimpsüühika ja suhtlemisega saavutatud tulemuste taga.

George S. Clasoni „Babüloni rikkaim mees” on pea sajandivanune mõistujutt rikkusest, edust ja õnnest. Raamatut on nimetatud teejuhiks finantsalase asjatundlikkuse juurde ning selle põhimõtteid tunnustatakse ja kasutatakse tänapäeval üle kogu maailma.

T. Harv Ekeri raamat „Miljonäri mõtteviisi saladused” on kiirtee mõistmaks oma rahalist mõtlemist ja suhtumist majandusedusse. „Anna mulle viis minutit ja ma ennustan sinu finantstulevikku terveks eluks,” ütleb autor enesekindlalt.

Randy Gage’i raamat „Miks sa oled rumal, haige ja rahast lage ning kuidas saada nutikaks, terveks ja rikkaks!” avaldab saladused, kuidas tuua oma ellu tervist, õnne ja küllust. Kriitiline, käre ja julmalt aus Randy Gage tulistab oma otsekohese keelekasutusega selle pihta, mis on hoidnud meid rumala, haige ja rahast lagedana ning näitab teed, kuidas jõuda välja nutika, terve ja rikka elu juurde.

Gary Vaynerchuki „Nii lüüakse läbi!” on innustav, praktiline ja mahlakalt kirjutatud isikliku ja tööalase mõjukuse suurendamise teejuht.

Burke Hedges pakub raamatus „Mõistujutt torujuhtmest” välja strateegiad, kuidas ka keskmine palgatöötaja suudaks oma aega, suhteid ja palgast kõrvale pandavat raha kasutades ehitada tulevikku kindlustava „torujuhtme”, mis toob raha sisse ka siis, kui oma aega sellesse enam ei panustata.

Selles ajatuks klassikaks saanud teoses „Mõtlemist muutes rikkaks” avaldab Napoleon Hill saladused, mis on olnud edukate inimeste saavutuste põhjusteks. Iga peatükk räägib saladustest, mis on ka tegelikult tuhandeid inimesi erinevatest eluvaldkondadest rikkaks teinud.

Tekst: Maria Valdmaa

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 2/2020 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga