Täispikk intervjuu! TimeWaver – uus võimalus kaardistada sportlase potentsiaali?

timewaverAjal, mil maailm ja ühiskond muutuvad kiiresti, on inimesed asunud ennast leidma vaimses maailmas. Sealt otsitakse abi ka paljude tervisehädade puhul, et mitte olla üksnes ravitav, vaid ka teada, kust sümptomid pärit on ja haigusi ennetada.

Lisaks tava- ja alternatiivmeditsiinile on meie maailma tulnud ka mõiste täiendmeditsiin ning just sellest valdkonnast on pärit ka paljulubav seade nimega TimeWaver, mis loeb meie infoväljast hädade põhjuseid.

Nimetatud seadme abil saab kaardistada ka sportlase potentsiaali ning klientide tagasiside kohaselt on TimeWaveri kasutamisega muutunud lihtsamaks nii keskendumine kui ka pühendumine. Täpsemalt räägib terapeut Liis Kuurme, kes on TimeWaveri esindaja Baltikumis ja Soomes.

Milles võib sportlane TimeWaverist abi saada?

Kuna TimeWaver on kvantresonants seade, analüüsib see inimese infovälja ning seetõttu ei ole tõenäoliselt mingeid piiranguid, millele see peaks vastuseid andma. Kui sport on pigem füüsilist laadi pingutus ja fookuse hoidmine, siis TimeWaver vaatab esialgu üle sportlase hetkeseisu, kaardistab tema potentsiaali ja vaatab juba sügavamal alateadvuse tasandil, mida oleks veel vaja teha, et sportlane saaks aru, mis on olnud seni tuvastamata teemad/probleemid. Kui sisemiste füüsiliste traumade puhul püütakse meditsiinis selgust luua kompuutertomograafia abil, siis võib TimeWaverit pidada alateadvuse analoogseks seadmeks.

timewaver8

Golfimängijale on hea mängu jaoks oluline keskendumine, kuidas saab TimeWaver selles küsimuses abiks olla?

Keskendumine ja enda keskmes hoidmine on iga inimese jaoks oluline. Golfimängija kasutab seda seisundit kindlasti parema ja efektiivsema mängu sooritamiseks. Just sellist toetust saab TimeWaver üle välja vibratsioonina saata, mis aitab golfimängijal püsida oma rakursil. Mõned kliendid on peale teraapiat andnud tagasisidet, et keskendumine ja pühendumine on olnud lihtsam ja n-ö enesestmõistetavam ning sellesse seisundisse on kergem minna.

timewaver7

Kui palju teid sportlased külastavad? Mis valdkonna sportlased ja milliste küsimustega?

Sportlasi on käinud mitmeid just seetõttu, et kui füüsilised tehnikad ja programmid on juba tööga ja trennidega saavutatud, siis teinekord ei jõua psüühika järele ning tekivad mingid tühimikud, kas ja kuidas edasi liikuda. On olnud kergejõustiklasi, ujujaid jt, kellele on hea anda kaasa ka vastavad afirmatsioonid või koguni info, millised meridiaanid vajavad toetust erinevate looduslike vibratsioonide näol. Kokkuvõttes võib öelda, et sportlastele on väga hea spordisaavutuse jaoks oluline nii füüsiline kui vaimne vorm. Kui füüsilist vormi saab treenida pideva füüsilise treeninguga, siis vaimset vormi on samuti võimalik treenida, tehes oma elus teadlikult muutusi, mida on vaja enda keskmesse viimiseks. Just sellist laadi toetust pakuvad TimeWaver seadmed.

Intervjuu ilmus ajakirja Golf sügisnumbris.

Monika Kuzmina, Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga