Tähista Otepää golfiraja 15. sünnipäeva OCC Anniversary Tournamentiga

Otepää golf teatas, et on otsustanud ühtlustada võistlustasud selle hooaja lõpuni, nii et hind ei sõltu klubilisest kuuluvusest. “Loomulikult on osavõtutasu odavam mänguõigusega mängija jaoks tavavõistlustel. Kuid on ka üksikuid sponsoreeritud üritusi kus tasu suurus ei sõltu mänguõigusest, kuid need on üksikud erandid. Oleme samalaadse ettepaneku teinud ka OGK juhatusele mõni aeg tagasi, ja ootame samalaadset mõistvat suhtumist ka neilt, et pakkuda Otepää väljakul võistlustel osalejale head teenust,” kirjutavad nad oma uudiskirjas.

Sel suvel täitub 15. aasta golfiraja avamisest Otepääl ja OCC Anniversary Tournament toimub esimest korda 4.juulil, kus võistluse parim Scratch meeste ja naiste arvestuses võtavad vastu tuliuue rändkarika. Karikale graveeritakse iga aasta võitjate nimed. Päevane ja õhtune programm sisaldab palju erivõistlusi, tavapärasest pidulikumat hõngu, show’d teevad üllatusesinejad, vardasse läheb lammas ja kohad on piiratud täna EV spordivõistlustele kehtestatud piirangutele. Suure loosiratta 2-euroste ja Hole-in-One võistluse 5-euroste piletite müügist korjatakse seemet uute golfimängijate toomiseks golfi juurde.

Üritust toetavad Ascar Auto | Peugeot, Prike, Labelprint, Lande Grillikoda ja teised toetajad. Juhend ja registreerimine on avatud Golfboxis ning Caddiemasteri kaudu e-posti teel info@otepaagolf.com.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga