Taavi Viirpalu võitis mulliganiturniiril „mingi imeliku” ämbri

WBG Mardipäeva Mulligani punktimänguvõistlusel 7. novembril oli golfaritel igal rajal võimalus kasutada üks mulligan.

Meeste kolmandale kohale tulekuks oli vaja August Taltsil (NGK) mängida 45 punkti, teine koht Kristjan Veeris (VGK) vastavalt 51 punkti ja esimese koha võitis Martti Ojamaa 52 punktiga. Naistest oli parim Tiina Vaargas (VGK) 48 punktiga, teisele kohale jäi Piret Mägi (VGK) 47 punktiga ja kolmandale kohale tulekuks piisas Lembe Marleyl (NGK) 44 punktist.

Erivõistlustest lähemal lipule oli naistest parim Jana Raudvere (RGK) 0,53 meetriga ja meestest Igor Viirlaid (OGK) 2,03 meetriga. Pikimad avalöögid sooritasid Veiko Haller (RGK) 260 meetriga ja Lembe Marley 171 meetriga.

Veel jagati välja enim birdie’sid löönud jahimees-naine. Igor Viirlaid ja Taavi Viirpalu (RGK), kellel mõlemal oli neli birdie’t, mängisid tulemuse ümber puttamisega. Võitjana väljus Igor Viirlaid. Sama toimingu läbisid Piret Ojandu ja Jana Raudvere, kelle mõlemal üks birdie. Jahinaise tiitli kindlustas sellega Piret Ojandu.

„Ja mingi imeliku ämbri võitis Taavi Viirpalu,” muigas WBG.

“See nii-öelda imelik ämber on sõpruskonna – SGG, WKG ja Kadrina EPT – rändkarikas nimega “Kahju sust, päeva ämber”. Nüüd ilutseb ka minu nimi seal peal,” selgitas naerev Viirpalu.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga