SUPERPAKKUMINE! Luksuslik golfipakett Otepääl GMP Clubhotel’is

Luksuslik golfipakett Otepääl GMP Clubhotel'is

GMP Clubhotel’i eksklusiivsed külaliskorterid on ruumikad, moodsa sisustuse ja kõigi mugavustega. Enne 30. juulit broneerides ootab golfimängijaid mugav majutus nädalasisesel perioodil 2 ööd 1  hinnaga.

Pakett sisaldab lisaks majutusele 2 green feed Otepää Golfis, kahte tundi sauna hotelli katusekorruse saunakompleksis õhtuti, hotelli jõusaali, panipaiga ja privaatparkla kasutamise võimalust , hommikusööki GMP Pühajärve restoranis. Paketi hind kahele vaid 270 eurot (tavahind 410 eurot).GMP Hotell

Pakkumine kehtib broneerides paketi saabumisega kuni 30. oktoober 2015 väljaspool eriüritusi ja vabade kohtade olemasolul.

Külaliskorterid on eriti sobilikud aktiivsele inimesele. Igas toas on riietuskapp, kööginurk ja konditsioneer. Lisaks on hotellis kasutamiseks jõusaal, katusekorrusel saunakompleks ning panipaigad, kus on mugav hoida golfivarustust.

GMP Hotell2

Hotellis tegutseb igapäevaselt Pühajärve restoran, mis kuulub Eesti 50 parima restorani hulka. Kahetoalises korteris on magamistoas suur voodi või kaks eraldi voodit ja kööginurgaga elutoas lahtikäiv diivan kahele. Ühetoaliste sviitides on suur voodi ja võimalus lisavoodiks. Otepää golfiväljak asub aga hotellist vaid nelja kilomeetri kaugusele.

Kiirusta, pakkumine kestab loetud päevad!

Broneerimine ja lisainfo:

www.clubhotel.ee või + 372 501 0504 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga