Süda nii suur kui Ritz

Pärnu Bays peeti 19. juulil Ritz Cup.

Võisteldi individuaalselt, kuid võitja selgitati paari punktide alusel.

Võitsid Peeter ja Terje Prisk (76), kes mõlemad kogusid 38 punkti. Järgnesid Toomas ja Ülle Teekel (65) ning Monika Paluoja ja Rainer Rits (63).

Turniir sai alguse neli aastat tagasi, kui Valgeranna Golfiklubi kapten Margit ja Avo Rits otsustasid väikse sõpruskonnaga teha suvel ürituse, kus algul mängitakse golfi, hiljem aga jätkub see Ritside kodus terrassil.

„Keegi ei pea pabistama, kas julgeb mängida. Tean omast käest, et algus on raske golfis,“ sõnab Margit, kellel seekord võistlus pisut ebaõnnestus. 2. rajal tegi ta 9 lööki: kaks palli lendasid algul tiialalt vette (Margit: „Ma pole kunagi seal vette löönud!“), siis punker, kust esimese löögiga välja ei saanud, ja kaks korda putt.

Margiti ja Avo kolmest lapsest osalesid Berit ja Rainer. „Väike 12-aastane poiss on veel, aga temal on jalgpall,“ ütleb Margit. Monika on Raineri elukaaslane.

Mängitakse rändkarikale, mille Ritsid on ühel aastal võitnud. Esimesed kolm saavad meened. Pärnu Bays mängitakse, kuna Ritsid elavad selle väljaku kõrval.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga