Savi Open täidab ehitusfirma mullust lubadust tänavu rahvas taas golfimurule tuua

5. augustil toimub Valgeranna golfiklubis White Beach Golf golfivõistlus Savi Open, mis algab 09.30 ühisstardiga. Tegu on lahtise individuaalvõistlusega, kuhu on oodatud osavõtjad kõikidest golfiklubidest. Maksimaalne võistlejate arv on 88. Mehed HCP-ga 0-18 mängivad HCP löögimängu, mehed HCP-ga 18,1 – 36 ja 36,1-54 ning naised HCP-ga 0-36 punktimängu.

Erivõistlusteks on “Pikim löök” rajal 1 ja “Lähim lipule” rajal 5 eraldi naiste ja meeste arvestuses. Autasustatakse iga võistlusklassi 2 parimat ja erivõistluste võitjaid. Osavõtutasu on 70 eurot, WBG 2017 hooajapileti omanikele 30 eurot ja see sisaldab kohvilauda enne võistluste algust, greenfeed, harjutuspallide ja golfikäru kasutust, sauna ja riietusruumide kasutamist ja võistlusjärgset kolmekäigulist lõunasööki.

Savi Open võistluse algatajaks on Pärnu ehitusfirma Savi AS-i suuromanik, Valgeranna klubiliige Sulev Laanpere, kes on olnud suur tennise ja jalgpalli toetaja ning kuna ta mängib sageli ka golfi, otsustas ta osa oma energiast ja materiaalsetest võimalustest golfile anda. „Laanpere on väga suur meie klubi patrioot: esimene, kes tuleb kevadel väljakule, ja läheb sügisel viimasena minema ning mängib sageli isegi üksi,” räägib klubi White Beach Golf juhataja Vahur Tamm. Sulev Laanpere ise ütleb, et idee tuli tal äkki ja ootamatult, sest üks tema klubikaaslane oli juba mitme firma alt võistlusi teinud ja tema mõtles, et miks mitte teha samuti firma omanimeline võistlus? “Nii see Savi Open lahti läks. Kaasa tuldi ülimalt hästi, isegi leedukaid oli kohal, ja sai antud lubadus, et sel aastal teeme jälle. Kui läheb hästi, siis uuesti!” lausub golfiarendaja.

Registreerimine lõpeb 02. augustil kell 12.00. Registreerida on võimalik süsteemis Golfbox, meiliaadressil caddiemaster@wbg.ee või telefonil +372 44 29930. Juhul kui võistlustele registreerub rohkem kui 88 osalejat, on eesõigus AS Savi kutsutud külalistel, ning seejärel kõikidel teistel registreerumise ajalises järjekorras süsteemis GolfBox.

Valgerannas toimuvad või on juba toimunud nimelistest golfivõistlustest veel ka Bo Golf Open, Volvik Ball Cup, Saare Juustu Golfimaraton, Alberteen Open, Viking Line’i „Valgeranna valged ööd” ja mitmed teised võistlused.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga