SAAREMAALE GOLFI MÄNGIMA! Alates homsest saab jälle Saaremaale lennata

Regionaallende teenindav lennuettevõte Transaviabaltika teatas, et alates homsest, 9. maist, taastub mandri ja suursaarte vaheline lennuühendus. See on suurepärane võimalus minna Saaremaa Golf & Country Clubi Saare Golfikeskusesse mängima.

Saare Golf on vaid jalutuskäigu kaugusel unikaalsest Kuressaare linnusest, kesklinnast, hotellidest ja spaadest – ehk kõik ühes, saab nautida nii kultuuri kui ka ühte kauneimat golfiväljakut Eestis.

„Maanteeameti otsusele tuginedes taasavame Tallinn-Kärdla-Tallinn ja Tallinn-Kuressaare-Tallinn lennuliinid,“ teatas lennuettevõtte Transaviabaltika esindaja Rene Must.

Must tõi välja soovitused enne lennukisse sisenemist, lennujaamas ootealal kasutada käte desinfitseerimiseks ootesaalis olevat desovahendit ja lennuki pardal kanda võimalusel maski.

Lennugraafik jääb endiseks, tööpäeviti saab kahel korral päevas Tallinnast Kärdlasse, kell 7.15 hommikul ja 17.00 õhtul. Kärdlast Tallinnasse saab tööpäeviti hommikuse lennuga kell 8.00 ja õhtul kell 17.45. Laupäeval saab Kärdlast Tallinnasse hommikuse lennuga kell 9.15 ja Kärdlasse saab lennata laupäeviti kell 10.00 hommikul. Pühapäeviti saab Tallinnast Kärdlasse kell 17.00 ja Kärdlast Tallinnasse kell 17.45.

Tallinnast Kuressaarde väljuvad tööpäeviti lennud kell 8.45 ja 18.35. Laupäeval kell 10.50 ja pühapäeval kell 18.35. Kuressaarest Tallinnasse saab tööpäeviti lennata kell 9.40 ja 19.30 väljuvate lendudega. Laupäeviti saab Kuressaarest Tallinnasse kell 11.45, pühapäeviti kell 19.30.

Lennupileteid saab soetada veebiaadressilt sll.flights

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga