Saaremaa Open 2017 võistlusel olid edukad saarlased

Foto: Saare Golf

Eelmisel nädalavahetusel toimus Saare Golf väljakul üks olulisemaid hooaja golfivõistlusi Saaremaa Open 2017, mis sel aastal oli kahepäevane. Võisteldi kolmes võistlusklassis – löögimängus meestele ja naistele ning punktimängus meestele (Club Trophy). Kuna Saaremaa Openi kaaskorraldajaks sel aastal oli  ka EGTM OÜ oma võistlussarjaga Estonian Tour, mille finaalid toimusid Saaremaa Open raames, lisandus võistlusesse mänguklasse.

Esimene võistluspäev möödus vaatamata heitlikule ilmale võitluslikult. Päeva lõpuks oli ühe löögi kaugusel üksteisest kogu liidergrupp nii meeste kui naiste klassis. Teine võistluspäev oli veelgi põnevam. Meeste klassis tuli esikolmik selgitada lausa play-offis, kust võitjana väljus Saaremaa Golfiklubi liige Kaupo Pastak, teiseks mängis end Cristofer Herman (EGCC) ja kolmandaks Gert Velsberg (Valgeranna GK). Vaid 1-löögi kaugusele play-offist jäi Saaremaa Golfiklubi mängija Karl Aru.

Naiste klassis käis esikolmikus samasugune tihe löök-löögis mäng, kus esimeseks mängis end Saaremaa Golfiklubist Karola Soe, teiseks Anneli Esken (EGCC) ja kolmandaks Anu Avakov (EGCC). Kahe esimese vahel on duell iga-aastane: Karola Soe kuulutati võitjaks 3. korda (Anneli Esken on võistluse varasemalt 3. korral võitnud). Club Trophy for Men klassi võidu napsasid aga saarlaste eest ära Tanel Aavik (EGCC) ja Rain Piiri (Niitvälja). Kolmandaks mängis end kahe päeva kokkuvõttes Hindrek Jõeleht (Saaremaa GK) ja neljandaks Toomas Leis (Saaremaa GK).

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga