Saaremaa kutsub golfi mängima! Saaremaa Veski 2020 võistlus

20.06 kell 11 toimub Saaremaa Golf & Country Clubis Saaremaa Veski 2020 võistlus.

Mänguvormiks on 18 raja meeskondlik HCP löögimäng maksimum skoor. Võistkond koosneb kahest mängijast. Võistkonna tulemuseks on mõlema mängija löögitulemuste summa.

Võistlusklassid on tiimiklass, tiimis võivad olla nii mehed kui naised.
Võistlejal, kelle HCPI on suurem, kui 46, võetakse arvestuse aluseks HCP 46.
Erivõistlused igal rajal. Mängitakse R&A Rules Ltd poolt kehtestatud rahvusvaheliste golfireeglite ja SGCC kohalike reeglite alusel.

Hooaja tasuta mängijale on osavõtutasu 85 €, 21aastasele ja nooremale juuniorile 45 €. Saare Golf tööpäeva piletiga ja 50% soodustusega pakettidega mängijate osavõtutasu on 62.50€, Saare Golf hooajapileti omanikele 45 €, hooajapiletiga juunioridele 25 €.

Osavõtutasu saab maksta enne võistlust caddimasterisse. Osavõtutasu sisaldab harjutuspalle enne võistlust, supi mängu ajal ja õhtusööki peale mängu Saaremaa Veskis, loomulikult ka auhindu.

Autasustatakse kolme parimat tiimi. Auhinna kättesaamise eelduseks on autasustamisel kohal viibimine. Autasustamine ja õhtusöök toimub Veskis algusega kell 20.00.

Võistluskomitee: Kaupo Pastak, Rein Raudsepp
Vaidluse korral reeglite üle tuleb mängida ka teist palli ja esitada probleem lahendamiseks võistluskomiteele koheselt pärast võistlusringi lõpetamist.

Registreerimine ja lisainfo: Registreerimine SGCC GolfBox või Chronogolf teeaegades.

Majutuspakkumine Arensburg Boutique Hotel & Spa poolt on 49 € toa eest.
Broneerimine arensburg@arensburg.ee või +3724524700

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga