Saaremaa Golfiklubi meister Kaire Kastor: olen hobigolfar

Saaremaa Golfiklubi pidas meistrivõistlusi, kus autasustati paremaid Saaremaa Golf and Country Clubi ja Saaremaa Golfiklubi arvestuses. SGCC esindusõigus on ainult Peter Nybergil, Saare Golfi esindusõigusega on aga Nyberg ja Peter Hunt.

M SGCC ja SGK: Kaupo Pastak (+19), Ralf Johan Kivi (+22), Karl Aru (+24).

N SGCC: Katrin Leppik (+57), Ülle Ehrpais (+68), Aile Rahu (+77).

N SGK: Kaire Kastor (+62), Ehrpais, Rahu.

Clubtee Trophy: Tõnu Osa (+18p), Mait Metsaalt (+1p), Aivar Karotamm (-1p).

Rookie: Tristan Tasa (-2), Heidi Väli (+1), Kris Kuusk (+2).

M seeniorid SGCC: Tõnu Toompuu (+24), Siim Auväärt (+27), Priit Post (+33).

M seeniorid SGK: Jüri Tiitus (+22), T-2 Toompuu ja Raido Raamat (+24).

N seeniorid SGCC ja SGK: Malle Kanemägi (+44), Tiiu Jõgi (+52), Anne Merisalu (+64).

„Tegelikult minu kahe päeva meistrivõistluste mängud olid kehvad, aga ju siis teistel veel kehvemad, et sain võita tulemusega +62,“ ütles Kaire Kastor.

Ta asus esimese mängupäeva järel 3. kohal. Teise päevaga jõudis ta Ülle Ehrpaisile järgi, Edith Raja, kes oli esimese päeva lõpus 2. kohal, pidi aga katkestama.

„Ülle ja Edith, samuti Aile Rahu, kes jäi lõpuks kolmandaks, on kõik väga arvestatavad mängijad. Kuna meie oleme pigem hobigolfarid, siis iial ei tea, millel on meist kellegi päev. Seekord oli lihtsalt minu. Mul ei tulnud ühtegi birdie’t. Teisel päeval sai kaks par’i, aga lõppskoor oli ikkagi kehvem kui avapäeval. Samuti mõjutas mängu suur tuul, kuid tingimused olid meil kõigil ühesugused,“ sõnab Kaire.

Margus Kastor jagas Clubtee Trophy arvestuses 4. kohta. Kumb on parem mängija?

„Me ei vaidle peres, kes on parem golfar. See ei oma absoluutselt meil tähtsust. Samuti pole meil kummalgi seda võitlejahinge, et igal juhul tuleb võita, kuigi võita on tore. Me oleme hobigolfarid, meie eluolu ei sõltu sellest, kui hästi või halvasti me mängime. Me lihtsalt mängime ja meile meeldib, eriti Saaremaa golfiseltskond.“

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga