Saaremaa Golf ootab golfisõpru Kuressaare sünnipäevamängule

SONY DSCSaare Golfi tegevjuht Marko Kaldoja ütles, et tegu on juba traditsiooniks saava võistlusega, mis on seotud linna aastapäeva ja golfiklubi tegemised käivad koostöös linnavalitsusega – pidulik auhindaminegi toimub väärikas 345. aastases Kuressaare raekojas. Kõikide võistlusklasside ja erivõistluste parimatele jagab medaleid spordisõbralik linnapea Madis Kallas isiklikult.

Aastapäevale ja golfivõistlusele lisab sära pühapäevane emadepäev, mis annab tegevjuhi sõnul veelgi rohkem põhjust Saaremaale teele asuda. “Julgustame saarele tulema kogu perega, et lisaks golfi mängimisele tähistada ühiselt ka emadepäeva! Meie restoran Mo pakub selleks puhuks eraldi menüüd ja tegevust jagub saarel kogu perele, näiteks vinge 8. Saaremaa Noortebändide Festival, Kuressaare lossipargis Lionsite suur heategevuslik kevadlaat, kus nii aeda kui põske pistmiseks leiab parimat. Majutuseks soovitame nädalasse sobituvat eriilmelist, endist linna nime kandvat, värvika ajalooga majutuskohta Arensburg Boutique Hotell & Spaa, kus terve maikuu on golfipakett -20% sõbralikumate hindadega!” seisab golfiklubi kutses.

Marko Kaldoja on väga rahul ka kevadpüha nädalavahetusel toimunud hooaja avavõistlusega, mis möödus edukalt ja oli meeleolukas. “Meil on hea meel, et noored golfimängijad on heas vormis ja on ilmselt ka talvel piisavalt treeninud – noored olid tegijad nii meeste kui naiste klassis,” rõhutas tegevjuht.

Kes aga suunab autonina eelseisvaks nädalavahetuseks Virtsu poole või on juba Saaremaal päral ning seob rea toredaid sündmusi golfimänguga, see leiab juhendi ja registreerumisvõimaluse SIIT!

Ootame Sind!

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga