Saaremaa Golf & Country Club saab uue juhi

Saaremaa Golf & Country Club teatas, et golfiväljaku juhiks kutsuti Paul Roocroft. Golfiväljakute hoolduses väga kogenud Roocroft on 2017. aastast töötanud Rootsis, kuid nüüd kolib tagasi Saaremaale, et muuta Saare golfiväljak riigi parimaks golfikeskuseks.

Saaremaa Golf & Country Clubi tegevjuht Peter Nybergi sõnul on uuel golfiväljaku juhil silmapaistvad kogemused Inglismaa, Austria, Rootsi, Saksamaa, Venemaa, Hollandi ja Eesti golfiväljakutelt ning et neil on hea meel teda tervitada kenal Saaremaal. „Paulil on palju kogemusi golfiväljakute hoolduses nagu ka meie oma, ning ta jagab meie kohustust pakkuda unikaalseid ja meeldejäävaid kogemusi igale väljakut külastavale golfimängijale. Ta mängib ka ise kirglikult golfi ja on pühendunud parimate tulemuste saavutamisele Saare väljaku hooldamisel ning tegevustes ja personali täiustamisel,” sõnas Nyberg.

Paul Roocrofti sõnul on Saaremaa Golf & Country Club ainulaadne privaatne golfikompleks ja ta loodab, et saab anda enda osa, et see annaks tipptasemel kogemuse kõigile golfimängijatele ja külastajatele, kes Saaremaale tulevad. “Mul on äärmiselt suur au ja hea meel, et saan liituda Saaremaa Golf & CC tööka ja pühendunud meeskonnaga,” kommenteeris ta.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga