Saare ja Pärnu golfiväljakute rahvas reklaamib Helsingis kogu Eesti võimalusi

Kaire Kongas

Ajakiri Golf toimetus viibib hetkel Helsingis GoExpo messil, mille üheks osaks on ka golfimess. Just sinna on ennast sisse seadnud Saare Golfi ja Pärnu Bay Golf Links väljakute rahvas, kes reklaamivad golfipuhkust Eestis ning nende väljapanek on golfireporter Monika Kuzmina sõnul võimsam kui varasemal kahel aastal.

“Panime pead kokku, tegime brainstorming`ut, palusime appi oma väljaku arhitekti ja partneri Expo-disaineri, kes aitas väljapaneku raamidesse panna. Koos mõtlesime välja ka selle, mida võiks soomlastele pakkuda, näiteks toredaid postkaarte, mida võiks saata nii iseendale kui sõpradele, postikulu on meie kanda ja näis, palju kaarte liikvele läheb,” kirjeldab hetketegevust Pärnu Bay Golf Links majaperenaine Kaire Kongas.

Tema sõnul on väljapanek võimsam teadlikult, et katsetada, kuna Soome turg ja suhtlemine otse kliendiga on väljakutele väga tähtis, ja kus siis seda veel teha, kui mitte Go Expol. Praegu on vastukajad positiivsed.
“Kahe väljakuga väljas käia on suur jõud, sest meil on ühispakette — paljud ei tule selle pealegi, et käia ühe reisiga Saaremaal ja Pärnus, messil saab neile selliseid mõtteid süstida,” arvab Kaie Kongas. Soomlastel võib tema sõnul selliseid väljakuid nagu Pärnus, ühe käe sõrmedel üles lugeda.

“Soome mängijad vajavad vaheldust ja Pärnu uue väljaku ilmumine on andnud kogu Eesti golfile uue hingamise, sellest võidavad ju kõik. Soomlased tulevad Jõelähtme ja Niitvälja kaudu, mängivad Pärnus kahel väljakul ja tagasi tulles sõidavad ka Saaremaalt läbi. Me reklaamime golfipuhkust kogu Eestis,” pakub Kaire välja võimalusi.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga