Saare Golf lõpetab hooaja Raudse Sügise võistlusega

Saare Golf korraldab 4. novembril kell 12.00 ühisstardist hooaega lõpetava golfiürituse Raudne Sügis. Formaadiks on Stablefordi punktimäng 18 rajal. Mängida võib ainult raudade ja putteriga. Draiverid ja muud puud ning hübriidid tuleb enne rajale minekut bägist välja tõsta.

Osa võivad võtta kõik amatöörgolfimängijad, kellel on 2017 aaasta kehtiv HCP. Võistlus toimub järgmistes võistlusklassides HCP alusel: mehed HCP –54 ja naised HCP –54. Juuniorid võistlevad täiskasvanutega ühes arvestuses. Võistlejal, kelle HCP on suurem kui 36, võetakse arvestuse aluseks HCP 36. Erivõistlusteks on Pikim raud 9. rajal ja Lähim lipule 10. rajal, auhinnad parimale naisele ja mehele, samuti Parim scratch.

Võrdse tulemuse korral võidab madalamat HCP-d omav mängija. Autasustatakse iga võistlusklassi 3 paremat ja erivõistluste võitjaid. Autasustamine toimub õhtusöögi käigus. Auhinna kättesaamise eelduseks on kohalviibimine. Õhtusöök toimub 19.00 Saare Golfi klubihoone restoranis Mo. Osavõtutasu on 85 eurot hooajapiletita mängijale, 45 eurot hooajapiletiga mängijale, juuniori (18 ja noorem) osavõtutasu on 20 eurot sõltumata hooajapileti olemasolust ja mittevõistleva kaaslase eest õhtusöögil tuleb tasuda 30 eurot. Osavõtutasu sisaldab green fee’d ja toitlustamist pärast mängu lõppu. Osavõtutasu tuleb maksta enne võistlust caddiemasterisse.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga