SA OLED OODATUD! White Beach Golf avab hooaja ja ootab tasuta golfipäevale

Foto: Steve Carr

Foto: Steve Carr

Eesti golfiklubid korraldavad juba sel pühapäeval, 17. aprillil avatud tasuta golfipäeva, tutvustamaks inimestele seda põnevat mängu ning külalisi Pärnumaalt ja kaugemaltki ootab ka Valgeranna golfiklubi White Beach Golf.

“Pühapäeval ootame Valgeranda kõiki, kes tahavad veidi rohkem golfist teada saada. Sooline ja vanuseline piirang puudub — oodatud on kõik imikutest kuni pensionärideni,” räägib WBG juhataja Vahur Tamm. “Räägime golfist üldiselt — mis mäng see on, kuidas mängitakse, millised on reeglid ja etikett ja muud sellist. Kõik soovijad saavad teha oma elu esimesed golfilöögid harjutusväljakul meie PRO ja caddiemaster`ite juhendamisel. Julgemad ja osavamad saavad soovi korral kätt proovida ka ühel rajal. Pakume kõigile kohvi ja kohvikõrvast ning loodame et sellest tuleb üks tore päev kõikidele.”

Valgeranna golfiväljaku klubihoones asuv golfirestoran oli Pärnu Restorani Nädala enamkülastatud paigaks ning golfihuvilistel on võimalus ka selle toreda söögikohaga tutvuda. Päev varem, laupäeval, toimub aga Valgeranna golfiklubi avavõistlus, mis algab ühisstardiga kell 9.

Pühapäeval on kella 11-st on avatud kõik Eesti golfiväljakud: Niitvälja Golf, Estonian Golf & Country Club Jõelähtmel, Suuresta Golf, White Beach Golf Valgerannas, Haapsalu Golf, Saare Golf Saaremaal, Pärnu Bay Golf Links Tahkurannas, Ojasaare Golf Lääne-Virumaal ja Otepää Golf. Samasugune üritus on veel kavas ka 1. mail ja 5. juunil. Registreeruda saab internetilehel www.golf.ee või klubides.

Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer on lubanud tõsta golfi Eesti populaarsemate spordialade hulka ja lähiaastatel on kavas tõsta aktiivsete golfarite arv praeguselt kolmelt tuhandelt viie tuhande mängijani, viia Eesti parimad maailma tippude ridadesse ja saata koondis mängima Tokyo suveolümpiamängudele.

Ajakirja Golf tellimuse saab teha SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga