Reedel toimub Golf X Rae väljakul hooaja avavõistlus

Golf X Rae avab reedel 19. mail kell 15 pidulikult hooaja, toimub  golfivõistlus ning peale võistlust õhtusöök. Rae Golfiklubi president Janno Sild ütleb, et lisaks koduklubi rahvale on mängima tulemas ka EGCC, Saare Golfi, Otepää Golfi ja Niitvälja mängijaid ning kindlasti tullakse lisaks mängule uudistama ka seda, milliseks on väljak uute omanike käe all saanud. Uuendustena nimetab ta ennekõike seda, et väljak on nüüd peaaegu selline, nagu arhitekt kunagi soovis, ning toitlustuse osas on nende klubihoone restoranis väga hea toit.

“Esimene rada algab nüüd sealt, kus vanasti oli neljas ja liigub väljaku tagumistele radadele, mis küll natuke lõhub ees ja taga mängimist, see rada on nüüd raskemaks kujunenud ja vajab harjumist, aga positiivset on uute radadega palju,” selgitab klubi president. “Kuna rajad 16, 17 ja 18 jäävad nüüd klubimaja ette, on klubi rõdult võimalik näha võistluste lõppfaasi, mis on kõige põnevam, ja ma olen selle lahendusega väga rahul.” Võistluse korraldamises löövad kaasa nii Golf X Rae klubi kui ka väljak, kuid tegu on siiski pigem väljaku võistlusega. Janno Sild nendib, et järgmisel korral tuleb arvestada golfikalendriga, sest sel nädalavahetusel on võistlus ka Pärnus, ka paljud golfikoondise mängijad on ära ning ilmselt ei sobi paljudele ka reedene päev, kuid mängijaid on siiski piisavalt oodata. Tema ise registreerus neljandana. Tänase seisuga on registreerinud 22 inimest.

Golf X Rae tegevjuht Piret Sepp ütleb, et kuigi väljak on juba ammu lahti ja ka Kolmapäevakud käimas, pole klubirahvas veel ühiselt kokku saanud ja avavõistlus on hea põhjus seda koos klubiliikmetega teha. Mängijatelt ootab ta mõistvat suhtumist, sest kõiki lubatud töid ei ole veel jõutud teha, kuid liigume sammsammult uuendustega edasi. “Reede õhtu on natuke pidulikum ja soovime siis ka kõigile oma plaane tutvustada,” lisab tegevjuht.

Avavõistluse osalustasu on 40 eurot ning see sisaldab õhtusööki, harjutuspalle ja energiapakki. Külalise green fee maksab 35 eurot, ainult kell 21 algaval peol osalemine 25 eurot. Registreerimine lõpeb homme, 18. mail kell 18:00. Registreerimine SIIN

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga