Reed võidutses Mehhikos

0

Patrick Reed võitis 23. veebruaril Mexico Citys lõppenud MM-i.

Avapäeva lõpetas liidrina Rory McIlroy (65). Teisel päeval lõi Bryson DeChambeau 63 ja tõusis esikohale. Erik van Rooyen tähistas 30. sünnipäeva rajarekordiga 62 ja tõusis ühe löögi kaugusele. Kolmandal päeval lõi Justin Thomas kaheksa birdie’t. Bogey’deta ei saanud, kuid tõusis löögiga van Rooyeni ja Reedi ette juhtima. Rajarekordi 61 püstitas Jon Rahm.

Viimasel päeval tagumisele üheksale minnes juhtisid neli meest. Rada enne lõppu olid Reed ja DeChambeau veel viigis (Reedil läbitud 15 rada). Reed lõi lõpuks 67 ja võitis tulemusega -18. See oli tema kaheksas PGA Touri võit viimase kaheksa aasta jooksul.

DeChambeau sai 2. koha (-17). Rahm ja van Rooyen jagasid 3. kohta (-15). McIlroy oli 5. (-14). Thomas jagas 6. kohta (-13).

Tiitlikaitsja Dustin Johnson jagas 48. kohta (76-71-67-70).

Kõrvale jäid neli esikümnemängijat ja nii mõnedki veel, kuigi turniiril puudub sõel. Brooks Koepka, Justin Rose, Rickie Fowler ja Henrik Stenson pole kunagi seal hästi mänginud. Jason Day polegi seal kunagi mänginud. Kõrvale jäi ka Patrick Cantlay.

Tiger Woods ei osalenud Mehhikos ega osale ka sel nädalal Honda Classicul (teist aastat järjest). Ei osale ka Arnold Palmeri turniiril, sest nädal hiljem on suurima auhinnafondiga turniir ajaloos: The Players.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga