“RAUDNE SÜGIS” VÕTTIS HOOAJA KOKKU! Tänavune golfihooaeg oli Saaremaa Golfiklubile edukas

Raudne Sügis võitjad. Vasakult ülevalt Margus Kastor, Aivar Karotamm, Armand Reinmaa. Paremalt alt Kaire Kastor, Malle Kanemägi, Triin Marleen Ustal

Raudne Sügis võitjad. Vasakult ülevalt Margus Kastor, Aivar Karotamm, Armand Reinmaa. Paremalt alt Kaire Kastor, Malle Kanemägi, Triin Marleen Ustal

Laupäeval toimus Saare Golf väljakul Saaremaa Golfiklubi hooaja viimane võistlus „Raudne sügis“, kus õhtusel auhindamisel tehti kokkuvõte ka möödunud hooajast tervikuna ning tänati toetajaid.

Hooaja viimasele ametlikule võistlusele oli kogunenud 54 võistlejat, kes hommikupäikeses ennast rajale asutasid. Meeleolukat päeva ei seganud ka sügise heitlik ilm. Raudse sügise võidukolmik meeste arvestuses oli Aivar Karotamm, Armand Reinmaa ja Margus Kastor, naistest Malle Kanemägi, Triin Marleen Ustal ning Kaire Kastor. Erivõistluse võidud pikima avalöögi eest läksid Kaire Kastorile ja Jüri Tiitusele, lähim lipule aga Katrin Tiitusele (EGCC) ja Hannes Priksile (EGCC).

Hooaja kokkuvõttes olid parimad seeniorid Anne Merisalu ja Priit Post. Parimad juuniorid olid Triin Marleen Ustal tüdrukutest ja Ralf Johan Kivi poistest. Ralf Johan oli ühtlasi ka suurim HCP langetaja. Usina harjutamise tulemusel kukkus esimesel aktiivsel mängusuvel tema HCP 54-lt 18,1-le. Parima meesmängija tiitli pälvis väljateenitult klubi president Kaupo Pastak, kes tegi hooajal golfarite poolt ihaldatud albatrossi, eagle´i ja 15 birdiet. Eagle õnnestus lüüa sel hooajal ka kogenud golfimängijal Peeter Raunistel. Parimaks naismängijaks tunnustati Edith Raja. Kõige enam mänguringe tegi aga klubi seeniorliige Harri Juhani Sivonen – koguni 172!

Parimad juuniorid Triin Marleen Ustal ja Ralf Johan Kivi

Parimad juuniorid Triin Marleen Ustal ja Ralf Johan Kivi

Kokkuvõte tehti ka läbi hooaja neljapäevadel mängitud võistlusest Saaremaa Tour 2016, kus arvesse läksid 7 parima võistluse tulemused. Naiste arvestuses võitis noormängija Karola Soe 279 löögiga, teise koha sai Anne Merisalu ja kolmanda Tiiu Jõgi. Meeste arvestuses võitis Kaupo Pastak 280 löögiga, teiseks tuli Mati Tasa ja kolmandaks Valdo Leemet. Parimaks meesjuunioriks sai Ralf Johan Kivi, keda tunnustati ka parima areneja tiitliga.

Õhtusel auhindamisel nimetati klubi juhtkonna poolt ühtlasi ka Saarte Mängud 2017 Race to Gotland Saaremaa võistkonna 4+4 liiget. Saaremaad esindavad järgmisel suvel Karola Soe, Triin Marleen Ustal, Riina Auväärt, Edith Raja, Kaupo Pastak, Jüri Tiitus, Karl Aru ja Siim Auväärt.

Klubi juhatus (Mai Takkis, Aile Rahu, Tiiu Jõgi, Kaupo Pastak, Ahti Niitsoo, Igor Leemet) on lõppenud hooajaga rahul. Lisandunud on uus mängijad ning toetajaid, käivitunud uuesti golfiõpe, klubi juhatus on tegus ja klubiliikmed kokkuhoidvad.

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga