Rae Golf teatas eriolukorras kehtestatud uutest väljakureeglitest

Kõigi liikumissõprade rõõmuks on loodusrajad ja golfiväljakud ka eriolukorras avatud. Rae Golf püüab teha kõik, et väljakud ka lahti jääks ja et sportimine oleks turvaline. Seetõttu kehtivad kuni eriolukorra lõpuni golfiväljakul kõigile harrastajatele uued reeglid.

  • Suurematesse gruppidesse kogunemine on golfiväljakul keelatud. Ühest flight’ist võib osa võtta kuni kaks inimest. Valitsuse peredele kehtestatud erand siin ei kehti ja golfiväljakul võib liikuda vaid paarikaupa olenemata sellest, kas tegemist on perega või mitte.
  • Et vältida nakkuse levikut, tuleb golfiväljakul jääda kaasmängijatest vähemalt kolme meetri kaugusele.
  • Oluline on hoida mängutempot. Soovitatav on mitte minna mängima suurema flight’i hcp-ga kui 108, samuti palutakse kiiremad mängijad mööda lasta.
  • Mänguringid tuleb Golfboxis registreerida. Seda saab teha juba kas sisse logides ja enda teeajale kaaslast lisades või telefonitsi (caddiemaster 5247700) ja meili teel (info@raegolf.ee).

Teates rõhutatakse, et eriolukorra reeglid ei ole mitte soovituslikud, vaid on kohustuslikud kõikidele mängijatele. Väljak jätab endale õiguse juhiseid eiranud mängija mänguõiguse eriolukorra lõpuni peatada.

Rae Golf kutsub kõiki üles märkama, mis väljakul toimub, ja soovib kõigile tervist ja mängurõõmu!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga