Rae Golf Academy Cup 2020 ootab võistlema ja toetama noorgolfareid!

Osale ning toeta Rae Golfi akadeemia noorgolfareid! Võistluse ajal saab kõigil PAR3 radadel mõõtu võtta akadeemia eliitgrupi – Punaste Tiigrite golfaritega. Võitlus toimub Rae Golfis 27. juunil, start on kell 14. Tegu on võistkondliku scramble ja Stablefordi punktimänguga. Meeskond koosneb neljast liikmest, maksimaalne osalejate arv on 92.

Kõigi nelja mängija PHCP liidetakse kokku ja jagatakse neljaga ja ümardatakse lähima täisarvuni. Mehed sooritavad avalöögid kollastelt tiidelt ja naised sooritavad avalöögid punastelt tiidelt.

Võistlejad teevad vabas järjekorras avalöögi ja seejärel valib võistkond jätkamiseks oma hinnangul parima palli, mille asukoht märgistatakse. Võistleja, kelle pall valiti parimaks palliks, ise järgmist lööki ei soorita. Järgmise löögi sooritavad võistkonna mängijad, kelle palli ei valitud parimaks, asetades oma palli maksimaalselt ühe kepipikkusse alasse parimaks valitud palli märgistatud asukohast, kuid mitte lähemale lipule ning mitte parandades palli asukohta (juhul kui valitud pall oli raffis siis mängitakse ka teine pall raffist, kui valitud pall oli bunkris, siis mängitakse ka teine pall bunkrist. Sama piirang keelab ka palli foregeenilt greenile asetamise, bunkris tuleb taastada teisele pallile sarnane asend nagu oli valitud pallil).

Iga võistleja mängib enda asetatud palli. Mäng jätkub kirjeldatud viisil, kuni pall on greenil ja siin asetavad teised mängija oma palli jätkamiseks võimalikult samale kohale, kus oli valitud pall. Võistkond peab valima vähemalt kolm avalööki igalt võistkonna liikmelt. Mängija nimi, kelle avalöök valiti, tuleb märkida tulemuskaardile vastava raja juurde.

Ühel rajal võib teha maksimaalselt 10 lööki. Juhul, kui tehtud on rohkem kui 10 lööki, tuleb pall üles korjata.

Mängitakse vastavalt R&A Rules Ldt poolt kehtestatud rahvusvahelistele golfireeglitele, Rae Golfi kohalikele reeglitele ja käesolevale võistlusjuhendile.

Allkirjastatud tulemuskaardid tuleb tagastada selleks ettenähtud kohta. Võistkonna tulemuskaart on ametlikult tagastatud, kui kõik võistkonna liikmed on tulemuste sisestamise alast lahkunud.

Pretensioonid ja vaided tuleb võistluskomiteele esitada enne lõplike võistlustulemuste väljakuulutamist.

Autasustatakse kolme parimat võistkonda orienteeruvalt 20 minutit peale võistlustustulemuste sisestamist. Mitme võistkonna võrdse tulemuse korral otsustab järjestuse madalam võistkonna PHCP.

Võistluskomiteesse kuuluvad Torel Neider, Mari Hütsi ja Hanna-Eliise Vendla.

Võistkonna osalustasu on 250 €. 2020 hooaja mänguõigust mitte omavatele mängijatele lisandub green fee 35 €. Osavõtutasu sisaldab: harjutuspalle, rajapakki, auhindu, võistlusjärgset toitlustust ning kontserdit.

Registreerimise info: Golfbox kaudu või caddiemasteris kuni 26.06.2020 kell 12:00, telefonil 524 7700 või info@raegolf.ee. Lõplik osalejate nimekiri ja stardilist avaldatakse 26.06.2020 kell 15:00

 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga