QlikWiew’ga võib golfi kohta palju põnevat avastada

golf3Oled sa vormeli, golfi või hoopis tennisefänn, meeldib sulle jalgpall või lauluvõistlus või oled hoopis filmihuviline – QlikView appi’de abil on oma lemmikala kohta võimalik palju põnevat avastada.

QlikView on välja toonud ridamisi avalikuks kasutamiseks mõeldud põnevaid lahendusi erinevate spordimängude, võistluste ja alade tulemuste ning osalejate täielike andmetega. Need on QlikView aplikatsioonid, kus klikkides ja mängeldes on võimalik ennast kurssi viia nii värskeimate kui aegade taguste tulemustega ja oma teadmistega hiilata.

Interaktiivne demolahendus golfifännidele 

QlikView lõbus ja interaktiivne demolahendus annab golfifännidele kiire ja lihtsa võimaluse avastada oma lemmikala kohta põnevaid fakte, juhtumisi ja trende. Demolahenduses on koos PGA ja Euroopa turniiride andmed alates 2004 kuni viimaste turniirideni aastal 2013, samuti maailma ja FedEx karika edetabelid. Vaata andmeid mängijate, turniiride või maade kaupa – kogu info on kättesaadav paari klikiga. Mitu protsenti oma kõikidest turneedest on Tiger Woods võitnud? Milline Saksamaa golfimängija hoidis maailma edetabelis esimest kohta kõigest 2 kuud? Millise 4 riigi arvel on 78% kõigist suuremate võistluste võitudest?

Nendele ja teistele põnevatele küsimustele annab vastuse ProGolf.

Uuri lähemalt SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga