PUHKEKESKUSES GOLFIPAKETID! Pühajärve Spa & Puhkekeskus pakub mitmeid golfipakette

Pühajärve SPA & PuhkekeskusGolfimäng pakub hasarti kogu perele, kus iseenda ja teiste kaaslastega saavad võistlustulle astuda noor ja vana, algaja ja edasijõudnu. Golf sobib kohalikule ja samuti võõrsilt tulijale.

Ajakirja Golf toimetus võttis ette ning analüüsis erinevate hotellide ja puhkekeskuste pakette. Eesmärgiks oli leida üles need puhkeasutused, kes Eestimaal golfiharrastuse populariseerimisele kaasa aitavad ning golfipaketi pakkumise läbi oma klientidele lisandväärtust pakuvad. Neid majutusasutusi on üllatavalt vähe!

Siinkohal üleskutse Eesti majutusasutustele, golfiväljakute juhtidele, golfiklubide eestvedajatele ja Eesti Golfi Liidule – see võimalus, ühiselt üksteisele kasulik olla, on seni täiel määral kasutamata. Tegemist oleks win-win-olukorraga. Majutusasutuste külastajate hulgas on kindlasti golfimängijaid, kellele spetsiaalse paketi olemasolu rõõmu valmistaks ning samuti teeniks majutusasutus vaid plusspunkte, golfiväljakud saaksid teha turundust läbi majutusosutuste ning samuti soovitada partnereid oma väljakut külastavatele klientidele – kõik võidavad! Eesti Golfi Liit aga saaks selle projekti edukal juhtimisel eesmärgi „Eesti kui golfiturismimaa tutvustamine“ saavutamisse kaasata kõiki majutusasutusi ning majutusasutused omakorda saaksid olla osa suurest eesmärgist – tutvustada Eestit kui golfiturismimaad.

Usutlesime sel korral Pühajärve Spa & Puhkekeskuse müügi- ja turundusdirektorit Liina Lambot-Leppa. Põhjus lihtne – leidsime nende lõõgastuspakettide nimistust golfipaketi.

Päikesepaiste, linnulaul ja vetevulin peibutavad loodusesse ka kõiki golfimängijaid“. Just nii tervitab Pühajärve Spa & Puhkekeskus kõiki oma kodulehel. Eraldi tervituse osa golfimängijatele on muidugi ajakirja Golf toimetuse väevõimuga lisatud täiendus, kuid tõsisemalt rääkides on puhkekeskusel golfiga ühisosa küll.

Liina, rääkige palun lugejale lähemalt, milline on puhkekeskuse kokkupuude golfiga.

Otepää Golf asub meile väga lähedal ja kuna oleme alati pidanud tähtsaks  koostööd teiste piirkonna ettevõtetega, siis oli golfi ja spaa-puhkuse ühendamine meie jaoks loogiline samm. Keskendume ka suures osas aktiivse puhkuse võimaluste pakkumisele, mida golf ju on, seega sobitub see hästi meie üldise kontseptsiooniga.

Pühajärve SPA & Puhkekeskus3

Ära peab kohe mainima Teie jõulise ning sirgeselgse keskkonnapoliitika, millest juhtimisel juhindute, samuti keskkonnasõbralike teenuste osutamise. Millised on puhkekeskuse üldised põhiväärtused, mida alati silmas peate ja visioonid, mille poole liigute?

Meie missiooniks on aidata kaasa turismi arengule Lõuna-Eestis, pakkudes selleks heatasemelist majutust, toitlustust, konverentsiteenuseid ning spaa-puhkuse ja vaba aja veetmise võimalusi klientidele nii Eestist kui ka välisturgudelt. Põhiväärtustena nimetaksin kindlasti kliendisõbralikkust, avatust ja paindlikkust, loomulikult keskkonnasõbralikkust.

Tulevikuvisiooniks on plaanitavate arendustegevuste ja teenustevaliku laiendamise kaudu jõuda Eesti kõrgeima tasemega spaade hulka. Soovime jätkuvalt pakkuda terviklikku ja nauditavat puhkuseelamust ja olla tugev, äratuntava sümboolikaga ja turvalise mainega bränd, mida klient usaldab.

Pühajärve SPA & Puhkekeskus2

Legendi kohaselt sai Pühajärv oma nime pühalt tammehiielt järve põhjakaldal. Aastasadu on imekaunist järve peetud pühaks ja maagiliseks paigaks, mille kaldal on tähistatud jaaniööd, peetud laulupäevi ja suvemuusikakontserte. Kui aktiivne tegevus praegu järve ääres toimub?

Kuna tegemist on ennekõike siiski looduspargiga, siis suuri üritusi lausa massiliselt ei ole. Tuntumatest võib nimetada Pühajärve jaanituld, mille populaarsus on aasta-aastalt kasvanud ning Talveöölaulupidu veebruaris. Lisaks nendele üritustele toimub Pühajärve laululaval ikka ka traditsioonilisi vabaõhukontserte ning etendusi.

Pühajärve SPA & Puhkekeskus5

Ei saa mainimata jätta mitmeid meie territooriumil toimuvaid suuri spordivõistlusi, näiteks Trismile triatlon, Pühajärve jooks ja Rahvatriatlon, mis toovad siia igal suvel hulgaliselt spordisõpru.

Millal on õige aeg lubada endale üht lõõgastavat spaapuhkust?

Ütleksin nii, et õige aeg on alati, kui enesetunne annab märku, et keha vajab puhkust ja lõõgastust. Ka suvine aeg sobib enese hellitamiseks eriti hästi. Puhkus ei peagi alati olema pikk – ka paar päeva argirutiinist väljaspool, mõned hoolikalt valitud spaahoolitsused ja mõnus aktiivne ajaveetmine imekaunis looduses võivad olemise hoopis teiseks muuta.

Pühajärve SPA & Puhkekeskus4Pakute ka kosutavaid kevadisi ja varasuviseid puhkusepakette paaridele, peredele ja erinevaid puhkuse lahendusi sõpruskondadele. Kas on võimalik ka erinevaid pakette ühendada?

Loomulikult. Kui kliendil on erisoove või ei ole pakutavas valikus just seda kõige õigemat varianti, saame puhkuse kokku panna ka nii-öelda rätsepatööna.

Millised on võimalused perega Pühajärvele puhkama tulemiseks? Milliseid tegevusi kogu perele pakute?

Pühajärve on ideaalne sihtkoht perega puhkamiseks – laialdased vaba aja veetmise võimalused: spordivarustuse rent, paadisõidud, matkarajad, hotelli oma rand, ilus looduskeskkond, palju tegevust majas sees (bowling, ujula, spaa). Oleme perepuhkuse võimalusi püüdnud järk-järgult avardada, pakkuda klientidele enamat, kuna lastega pered on kindlasti üks meie olulisemaid sihtgruppe. Just nendele on mõeldud ka meie perepakett.

Pakute erinevaid spaa- ja tervisepakette, lõõgastuspakettide nimistus on ka golfipakett. Kui kaua olete sellist teenust klientidele pakkunud?

Golfimängu lisavõimalusena oleme klientidele tutvustanud alates ajast, kui Otepää oma golfiväljaku sai, kuid päris spetsiaalse golfipaketi väljatöötamist alustasime paar aastat tagasi. On suur rõõm tõdeda, et pakett võeti sihtgrupi poolt väga hästi vastu ja golfipuhkuse populaarsus nii sise- kui välisturul aina kasvab.

Teete koostööd Otepää Golfikeskusega. Ühe paketina pakute puhkekeskuse poolt rikkalikku ja tervislikku hommikusööki buffeelauas ning ujula, saunade ja jõusaali vaba kasutamist, Otepää Golfikeskuse poolt Green Fee’d. Kui populaarsed sellised ühepäevased paketid golfimängijate seas on?

Julgen öelda, et väga populaarsed. Kuna golfimängijad on tihti väga hõivatud inimesed, on selline lühipuhkus nende hulgas soosituim variant.

Teie juures on võimalik maha pidada ka lausa nädalane golfipuhkus, mis sisaldab lisaks spaamõnudele nädalast mänguõigust Otepää Golfikeskuses. Mida see golfipuhkuse pakett sisaldab?

Nädalane golfipuhkus pakub võimalust lõõgastuda pikemalt, sisaldades kuut ööd majutust vastavalt soovile kas sviidis või standardtoas, tervislikke hommikusööke buffeelauas, kus pakume ka laia valikut ökotooteid ning ujula, saunade ja jõusaali vaba kasutamist lahtiolekuaegadel. Lisaks, nagu öeldud, nädalast mänguõigust Otepää Golfikeskuses.

Kolmanda paketina pakute golfimängijatele piiramatu golfi ja spaa külastamise võimalust, mille raames võib ühe mänguringidest soovi korral mängida Pärnus White Beach Golfis. Mis paketti veel kuulub?

Seda paketti pakume nii ühe- kui kaheöölisena. Lisaks majutusele, hommikusöökidele ning piiramatule mänguõigusele, vastavalt paketile kas kahel või kolmel päeval, sisaldab pakett ka kahte spaa-protseduuri ning ujula, saunade ja jõusaali kasutamist, andes seega suurepärase võimaluse ühendada spaa- ja golfipuhkus.

swimmingpool

Kas võtate vastu ka golfigruppe? Kui suuri?

Golfigrupid on väga oodatud. Hetkel käivad meil gruppidena küll veel peamiselt põhjanaabrid ja tavaline grupi suurus on 10-20 inimest. Meie poolt gruppide suurusele piiranguid ei ole.

Pakute võimalust kinkida kinkekaarti. Kehtib see ka golfipakettidele? Kuidas täpsemalt toimida, kui ajakirja Golf lugeja soovib oma golfisõbrale teie golfipaketti kinkida?

Kinkekaardiga saab loomulikult soetada ka golfipaketti. Kui on soov summalise kinkekaardi asemel kinkida konkreetne pakett, siis on ka see võimalik, tuleb vaid võtta ühendust meie müügiosakonnaga.

Kiire elutempo jätab kõigile aina vähem aega endale. Pakute ka head võimalust ühendada tööd ja puhkust. Kui paljud ettevõtted kasutavad teie erinevaid töiseid pakette ja milline on golfipakettide kasutamise osakaal nendes?

Paljud ettevõtted hindavad kõrgelt võimalust tulla meeskonnaga linnast välja, loodusesse, seega on hea meel tõdeda, et meie äriklientide hulgas on palju väga lojaalseid külastajaid, kes ikka ja jälle tulevad tööd ja puhkust ühendama just Pühajärvele. Kuna enamasti soovitakse pärast töist päeva koos meeskonnaga aeg maha võtta, siis hinnatakse kõrgelt meie pakutavaid võimalusi: bowling, matkad, juhendatud kepikõnd või vesivõimlemine. Golf on kindlasti veel üheks alternatiiviks, huvi tõusu selle suhtes on kindlasti märgata.

Kuidas üldse golfipakette turundate? Suunate pigem tähelepanu turistidele või hoiate uksed avatud iga golfimängija jaoks?

Meie uksed on kindlasti avatud kõigile. Tutvustame ja pakume golfipakette nii sise- kui välisturule ning usun, et praegune olukord, kus laias laastus kolmveerand golfaritest on välismaalt, hakkab peatselt muutuma.

Pühajärve SPA & Puhkekeskus6Pühajärve Puhkekeskuse pakettidest on laialt levinud ka tervisepaketid. Kui oluliseks peate, et inimesed teatud regulaarsusega enda tervise eest süvitsi hoolitseks? Millised võimalused on selleks teie juures?

Arvestades tänapäeva kiiret elutempot, on enese eest hoolitsemine ja tervisele tähelepanu pööramine kindlasti väga oluline, kuigi seda kiputakse tihtipeale unustama. Süvitsi enese eest hoolitsemine peakski hõlmama nii aktiivset füüsilist tegevust, õiget toitumist kui ka tervist ja enesetunnet turgutavaid ning vaimu lõõgastavaid hoolitsusi.

Meie pakumegi terviklikku spaapuhkust, kus on võrdse tähtsusega nii  ajaveetmisvõimalused puhtas ja maalilises looduskeskkonnas, vastavalt soovile kas lõõgastavad või konkreetseid kaebusi leevendavad hoolitsused ning veemõnud ja tervislik toit.

On kahju, et paljude meelest võrdub spaa saunade ja veekeskusega, kuigi tegelikult on need vaid üheks osaks kogu mõiste tegelikust tähendusest. Üritame oma klientidele anda kaasa elamuse, mis innustaks ka argielus rohkem endast ja oma tervisest ning heaolust hoolima.

Pühajärve SPA & Puhkekeskus7

Puhkekeskuse territooriumil paikneb neli looduskaitseobjekti: Pühajärv, Sõjatamm, Sõjatammik ja Pühajärve mõisapark. Milliseid on lisavõimalused erinevateks tegevusteks?

Asume tõepoolest imeilusas kohas Eesti kauneimaks peetava järve kaldal, kus on ka mitmeid ajaloolise tähtsusega objekte.

Siinkohal võiks ära märkida, et igal suvel korraldavad mõned paarid oma abielu sõlmimise tseremoonia meie mõisapargis või Sõjatamme lähistel. Park pakub ka suurepärast keskkonda erinevateks väliüritusteks.

Erinevad sportimisvõimalused on teil samuti olemas. Millised?

Laenutame soovijatele laia valikut spordivarustust, hotellil on oma tenniseväljakud ning palliplats, samuti on meie ukselävelt võimalik suunduda Pühajärve ümbruse matkaradadele. Talvel algavad suusarajad suisa hotelli eest. Majas on ka jõusaal, kust avaneb võrratu vaade järvele, hooajal toimuvad  vesivõimlemise ja jooga treeningud.

Pühajärve SPA & Puhkekeskus8Puhkus ja pidu – kas need käivad käsikäes? On teie juures võimalus ka õhtutundidel sõpradega muusika saatel lõbusas seltskonnas aega veeta? Mis nädalavahetustel puhkekeskuses toimub?

Eks see oleneb eelkõige konkreetsest inimesest, kas puhkus ja pidu käivad koos või mitte. Neile, kelle jaoks nad kokku käivad, pakume võimalust sõpradega aega veeta või olulisi sündmusi tähistada hotelli hubases ajaloolise miljööga pubis. Nädalavahetustel on seal võimalik ka elava muusika saatel tantsida.

Samuti saab sõpradega meeleolukalt aega veeta bowlingut või piljardit mängides.

Maitsenaudingute otsijaile on nädalalõppudel avatud à la carte restoran, kus korraldame ka sünnipäeva- ja pulmapidusid, bankette, juubeleid ja vastuvõtte, ettevõtte- ja peretähtpäevi. Privaatsemateks üritusteks sobib hästi eksklusiivne ja ainulaadse vaatega tornikohvik.

Uuri kõiki võimalusi lähemalt SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga