President Kersti Kaljulaid avab Gruusias eestlaste rajatud Tbilisi Hills golfiväljaku

President Kersti Kaljulaid sõitis esmaspäeval koos 33-liikmelise äridelegatsiooni ja valitsusliikmetega riigivisiidile Gruusia Vabariiki, mille üks märkimisväärsemaid sündmusi leiab aset 1. novembril pealinnas Tbilisis asuval eestlaste investeeringutega valminud Tbilisi Hills Golf Club golfiväljakul, mille president pidulikult avab.

Eesti ärimeeste rajatud golfiväljakut Gruusia pealinna Tbilisi äärelinnas iseloomustavad suurepärane vaade Tbilisile, ilus loodus ja nüüd ka pidulik avamine Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidi ja tema saatjate kohaloluga. Väljakul on 18 rada, see laiub 57 hektaril, asub Tbilisi kesklinnast 6,5 kilomeetri kaugusel ja merepinnast 700 meetri kõrgusel. Selle projekteerija on Eestiski väljakuid projekteerinud Soome firma Tilander Golf Design.

Tbilisi Hills on suurejooneline kinnisvaraarendus, linnak, kuhu peale golfiväljaku tulevad hotell, kool, lasteaed, kauplused, eri spordirajatised ja elamispinda kokku 3000 perekonnale. Praeguseks on juba rajatud ka esimese elamuehitusetapi teed ja trassid. Tbilisi Hillsi arendab Eesti ettevõtjatele Oleg Ossinovskile, Marcel Vichmannile ja Kaido Jõelehele kuuluv firma. Kogu arendusterritoorium laiub kokku 330 hektaril.

VAATA PRESIDENDI TÄNASE GRUUSIA RIIGIVISIIDI GALERIID!
Fotod: Mattias Tammet, Vabariigi Presidendi Kantselei

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga