POISTE U18 EM! Eesti võitis lõpupäeval Türgi ja lõpetas 5. kohaga

Foto: Urmas Kamdron

Foto: Urmas Kamdron

Laupäeval Tšehhis Mlada Boleslavi golfiväljakul lõppenud poiste U18 EM võistlustel teises divisjonis alistas Eesti koondis rajamängus tasavägise kohtumise järel Türgi 3:2 ja saavutas 5. koha. Võit tuli väga dramaatiliselt alles 20. rajal, kui Timo Raukas suutis teisel lisarajal alistada türklase Kerem Tanpolati.

“Viies on parem kui eelmise aasta kaheksas koht, aga palju on veel teha enne, kui oleme valmis tõusma 1. divisjoni,” kommenteeris Eesti koondise peatreener Timo Karvinen.

Võidupunktid tõid veel Mattias Varjun, kes alistas Taner Yamaci 4:3 ja sama tulemusega alistas Joonas Turba Onur Telli. “Täna mängis eriti kindlalt Joonas Turba, kes juhtis matši algusest peale,” kiitis peatreener finaalpäeval. “Esile tuleb tõsta ka Mattias Varjuni, kes näitas terve nädala head mängu, Joonas ning Timo tõusid aga EM-i lõpus heasse vormi. Carl Hellat teeb kohati väga head mängu, kuid vajab rohkem enesekindlust,” hindas Karvinen koondise liidreid.

Carl Hellat kaotas Ahmet Tellile 3:1 ja Kevin Christopher Jegers koos Markus Varjuniga jäid 2:3 alla Görkem Karakartal – Emre Tellile.

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga