Peep Aaviksoo: golf ja äri on alati kokku käinud

28. augustil selgusid parimad Estonian Business Schooli golfiturniiril, mis toimus EBSi 30. aastapäeva puhul esmakordselt Soomes, kus lisaks golfi mängimisele tugevdati ka Eesti ja Soome filiaalide vahelisi äri- ja teadussidemeid.

Võitjameeskonda kuulunud EBS Executive Education OÜ juhataja Peep Aaviksoo sõnas, et Eesti-Soome ühistiimi edu tõestas, et nii äris kui ka golfis on oluline toimiv meeskond, mille liikmetel on erinev kogemus ja pädevused. „Golf ja äri on alati kokku käinud ja nii jätkame ka meie äriülikoolina EBSi golfisarjaga, et tugevdada koostööd meie kahe linnaku vahel ning luua ja hoida ärisidemeid vilistlastega.“

Estonian Business Schooli (EBS) kantsler Mart Habakuk lisas, et EBSi Tallinnas ja Helsingis asuvate ülikoolilinnakute vahel käib igapäevane tihe koostöö. „Meie eesmärk on Tallinna ja Helsingi filiaalide tudengite ja teadlaste liikumist kahe linnaku vahel veelgi soodustada, sest koostöös saame pakkuda parimat õppekvaliteeti ning uurimis- ja projektimeeskondade komplekteerimisel on meil Soome kolleegide toel suurem valik erineva taustaga eksperte,“ selgitas Habakuk koostööpõhimõtteid.

Esmakordselt väljaspool Eestit toimunud Estonian Business School Invitational 2018 oli järjekorras 14. EBSi vilistlaste, õppejõudude ja tudengite ühine golfiturniir. Soome turniiril osales 20 mängijat, kellest pooled olid seotud EBSi Soome ja pooled Eesti filiaaliga. Sarja järgmine 15. üritus EBS Habakuk Cup Invitational 2018 toimub EBSi asutaja Madis Habakuke mälestuseks madisepäeval, 21. septembril Jõelähtmel.

VAATA GALERIID!
Fotod: Andres Raudjalg

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga