
Golf jõuab pärast 112-aastast vaheaega uuesti olümpiamängudele 2016. aastal Rio de Janeiros, kus märtsi algul peeti ka naiste profituuri võistlus. Ehkki tegemist ei olnud LPGA sarja tippturniiriga, sõitsid ometi kohale maailma naiste edetabeli neljas ja viies number – norralanna Suzann Pettersen ja ameeriklanna Cristie Kerr.
Kui tavaliselt ei tohiks nii tugevad golfarid 720 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril osaleda, siis seekord läksid Pettersen ja Kerr puhtalt ala reklaamima. „Meil on siin missioon täita,” ütles Pettersen. „Brasiilia spordifännid peavad teada saama, kes me oleme ja kui hästi mängime, et viie aasta jooksul huvi ala vastu suureneks.”
Kui maailma meeste golfi tipud ei ole olümpiamängude vastu suurt huvi tundnud, siis naiste arvates aitab ala jõudmine maailma suurimale spordisündmusele kindlasti golfi populaarsust tõsta.
Golfiportaal on kõigile, kes peavad lugu kvaliteetsest vabast ajast, hindavad tervist ja sportlikku eluviisi, tahavad nautida kaunist loodust ning huvituvad golfist.