Pardigolf 2020! Aita golfi mängides vähidiagnoosiga lapsi

19. juulil EGCC golfiväljakul toimuv Pardigolf on välja kasvanud Golf Aitab heategevuslikust võistlussarjast ning selle idee on kokku tuua head golfisõbrad ning heategevus, et korraldada heategevuslikke golfivõistlusi, mille tuluga toetada Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu.

Toeta onkoloogilise diagnoosiga lapsi

Iga onkoloogilise diagnoosiga laps Eestis peab saama vajaliku ravi ja seda toetavad tugiteenused peavad olema kättesaadavad riiklikult või eraannetuste toel, mille võimaldamiseks püüab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit leida vahendeid.

Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit (EVLVL) on 1992. aastal loodud mittetulundusühing. EVLVL koondab vähihaigete laste vanemaid, kes tunnevad vajadust kuuluda kogukonda, saada tuge ja olla toeks ka teistele vähihaigete laste vanematele. Liidu missiooniks on pakkuda parimal võimalikul moel ja olemasolevate võimaluste piires vajalikku tuge kõigile vähihaigetele lastele ja nende peredele Eestis.

Lapse haigestumine on kogu perekonnale väga raske kogemus, sellises olukorras on igasugune abi väga vajalik. Lapsevanem(ad) ei tohiks jääda oma murega üksi, nad peaksid saama võimalikult palju toetust ja mõistmist ning vastuseid oma kümnetele ja kümnetele küsimustele. Seega liidu liikmed tegutsevad ja püüavad olla abiks, toetudes oma kogemustele ning kõik küsimused ja abivalved on enam kui teretulnud.

Pardigolfile on oodatud osalema kõikide golfiklubide liikmed

Pardigolf 2020 toimub pühapäeval, 19.07.2020, ühisstardiga kell 10.00.

Võistlusele on oodatud osalema kõikide golfiklubide liikmeid, kes tunnevad oma hinges soovi anda panus heategevusse.

Selle siira soovi täitmine on imelihtne. Tuleb end registreerida osalejaks ja olla võistluspäeval stardis!

Mängitakse 18 rada. Mänguvormiks on Stableford (punktimäng) kõikides võistlusklassides.

Võistlusel saavad osaleda kõik golfimängijad, kellel on koduklubi ja 2020 kehtiv HCP kaart. Kõikide võistlusklasside kolme parimat autasustatakse.

Võistlusklassid:

Naised             HCP 0 – 18,5

Mehed             HCP 0 – 18,5

Ühisklass        HCP 18,6 – 54 Mehed ja naised ühises arvestuses.

Max arvestuslik HCP 36.

Erivõistlused:  Pikim avalöök, vähim lööke teinud mängija, lähim lipule.

Osalemistasu on  EGCC väljakul mänguõigust omavale võstlejale 49 €.  Võistlejad kellel puudub EGCC väljaku mänguõigus 89 €. Osalemistasu sisaldab energiapakki, mängujärgset toitlustust ja sauna.

Võistluse lõppedes saavad osalejad kasutada sauna ning seejärel ootab võistlejaid klubimajas soe söök. Orienteeruvalt 30 minutit peale viimaste võistlejate saabumist toimub auhinnatseremoonia ning heategevuslik oksjon.

Ajakirja Golf toimetus toetab heategevuslikku võistlust ja kutsub üles väärtustama koosolemise ühtsust ja aitama abivajajaid!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga