OTSITAKSE VABATAHTLIKKE! Jõelähtmel saab vabatahtlik näha tipp-tasemel golfivõistlust ja ise kogeda, mida suurvõistlus tähendab

Vabatahtlike_juht

EMV vabatahtlike juht on kirglik esivabatahtlik Jüri Reitsakas
Foto: Hanno Kross

Porsche Eesti meistrivõistlused löögimängus toimuvad Jõelähtmel 26.-28. augustil ning nende kolme päeva jooksul saab vabatahtlik näha tipp-tasemel golfivõistlust ning kogeda ehedalt, mida üks Eesti suurvõistlus ja selle korraldus endast kujutab.

Seega, head golfifanaatikud ja uusi kogemusi otsivad golfiuudiste lugejad, see võimalus on just teile.

EMV vabatahtlike juht on kirglik esivabatahtlik Jüri Reitsakas, kes igapäevaselt juhib AS Võrguvara mitmekümnest inimestest koosnevat meeskonda ja mitmemiljonilist käivet. Jüriga koos mitte ainult ei ole lust töötada, vaid kindlasti on ka noorematel üht-teist õppida meeskonnatöö korraldamisel.

EGCC pakub omalt poolt vabatahtlikele: 

  • Lõunasööki
  • Võistluse logoga särki
  • Vabatahtlike golfivõistlust 10. septembril
  • Üks täispäev vabatahtlikuna võrdub ühe Sea Course’i green fee’ga (isiklikuks tarbeks, väärtus minimaalselt 44,50€, letihind 89€)
  • Kui mänguõigus on olemas, siis saab ühe täispäeva vabatahtliku töö eest kasutada EGCC poolseid teenuseid (seminariruumi, golfiauto ja varustuse rent, range pallid) 50€ ulatuses
  • Näha tipp-tasemel golfivõistlust ning kogeda ehedalt, mida üks suurvõistlus ja selle korraldus endast kujutab
  • Võimalus õppida eesti parimatelt golfimängijatelt ja areneda ise golfarina

Peamised tegevused, kuhu abikäsi otsitakse on palliotsijad (ball spotter), vahetulemuste võtjad (on-site scorer) ja rajatulemuste võtjad.

Registreeri vabatahtlikuks SIIN!

Monika Kuzmina 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga