Otepää pakub soodusmänguõiguseid kauge klubi mängijale

Ajakiri Golf toetab kõiki golfiväljakuid, kes vajavad praegusel raskel ajal abi uudiste avaldamisega, teadete levitamisega või reklaami avaldamisega. Avaldame golfiväljakute ja golfiklubide ametlikud teadaanded, uudised ja reklaamid tasuta! Ainult koos elame üle ja seljatame rasked ajad!

Avaldame Otepää Golfikeskuse pakkumise!

Nii kogenud golfarid kui ka uued innukad golfihuvilised on pea iga päev mängimas oma koduväljakul, samas kui Eestis on veel hulk huvitavaid golfikeskusi. Miks mitte võtta soodsalt kogu hooaja mänguõigus ja tulla siis, kui pähe tuleb? Eriti kui kaugem golfikeskus pakub piiramata mänguõigust ülisoodsalt ja tiiaegu on laos veel küllalt järel!

Seoses praeguse force majeure’iga pakub Otepää superdiile piiratud aja jooksul kaugmänguõigustele. Need diilid kehtivad ostuks mängijale, kelle viimase kolme aasta koduväljak on Tallinnas ja kes omab seal mänguõigust ka 2020. aastal. Soodusmänguõigused kehtivad Otepääl piiramata mänguringidele, kuid ei anna muid soodustusi Pro-Shopis. Soodustuse oleme arvestanud Tallinna mängijate keskmise mänguringide arvu pealt, mis jääb keskmiselt poole võrra kodumängijate omast alla.

Kui ostad ükskõik millise hooaja mänguõiguse, kasuta olenevalt oma koduväljakust sooduskoodi NIITVÄLJA, EGCC või RAE ja saad oma hooaja mänguõiguselt 50% soodustuse.

Green Fee pakettide puhul on soodustus 30% sooduskoodiga FORCE MAJEURE.

Otepää Golfikeskuse kuppelmaastik ootab Sind – igav siin kindlasti ei hakka! Klubirestoran Privileeg sobib suurepäraselt eduka golfipäeva lõpetamiseks, lisaks pakub Otepääl ja selle lähiümbruses ööbimisvõimalusi 70 eri majutusasutust ning loomulikult siinne kaunis loodus telkimisvõimaluse näol.

Kristi Laur 

Otepää Golfikeskuse juht 

 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga