Otepää naistesarja võitis Triin Anette Kaasik

Triin Anette Kaasik sai 13. septembril lõppenud Otepää Golfiklubi sarja „Naistekas“ viimasel turniiril 6. koha, millest piisas üldvõiduks.

Kaasikul oli enne viimast etappi 92 punkti ja eelmise hooaja võitjal Ines Nigulil 84 punkti.

Tugevama rühma (händikäp kuni 35,5) viimase etapi võitis Aire Siim (par). Teiseks tuli sama tulemusega Anu Rebane ja kolmandaks tulemusega -1p Eva-Kristina Maaring. B-klassis oli parim Anu Ansip (-1p). Kokku osales viimasel etapil 20 naist.

Sarja parimad olid Kaasik (106 punkti), Nigul (98 punkti) ja Anneli Kolk (88 punkti), kes näitasid häid oskusi lähimängus.

Sarja neli võistlust koosnesid 9-rajalisest punktimängust ja lähimänguelementidest, üks etapp oli aga 18 rajaga punktimäng, kus osalesid ka Valgeranna naisgolfarid.

„Sarja eesmärgiks oli mängida golfi heas seltskonnas, tähtsustada lähimängu, abistada algajaid kohanema golfitavade, reeglite ja klubiolustikuga ning nautida võistlusjärgset analüüsi. Sarjaga liitus sel aastal uusi mängijaid nii palju, et saime avada eraldi võistlusklassi HCP 35,5–54,“ ütles OGK naistekapten Reet Dalberg ajakirjale Golf.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga