Otepää Golf Center ühtlustas võistlustasud OGK ja OCC liikmetele

Otepää Golf Center teatas, et et ühtlustasid võistlustasud OGK ja OCC liikmetele. Uuenesid ka väljaku kasutamise üldtingimused.

“Tegijal juhtub, oleme teinud kiirustades otsuseid, mis ei ole parimad meie väljakul mängiva püsikliendi jaoks. Seetõttu hoolimata juba välja pandud infost, oleme täna otsustanud ühtlustada võistlustasud selle hooaja lõpuni nii et hind ei sõltu klubilisest kuuluvusest,” teatasid nad. “Loomulikult on osavõtutasu odavam mänguõigusega mängija jaoks tavavõistlustel. Kuid on ka üksikuid sponsoreeritud üritusi kus tasu suurus ei sõltu mänguõigusest, kuid need on üksikud erandid. Oleme samalaadse ettepaneku teinud ka OGK juhatusele mõni aeg tagasi, ja ootame samalaadset mõistvat suhtumist ka neilt, et pakkuda Otepää väljakul võistlustel osalejale head teenust.”

Sel suvel täitub 15. aasta golfiraja avamisest Otepääl ja OCC Anniversay Tournament toimub esimest korda 4. juulil, kus võistluse parim Scratch meeste ja naiste arvestuses võtavad vastu tuliuue rändkarika.

Kuna EV piirangud lubavad korraldada üritusi, kus on ka õhtusel programmil kuni 100 osalejat, tasub end kiirelt kirja panna.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga