Otepää avavõistlus toimus samuti paarismängus

OGCC avavõistlus 9. mail toimus HCP paarislöögimängus.

Klassi 0-36 võitsid Ramil Pärdi & Magnar Saar (67), kellele järgnesid Kerli Maro & Martin Kriisa (69). Klassi 36,1-54 võitjad on Krista Zeik & Lillerin Lifljandski (62) paari Valeri Zlatin & Tiina Saago (66) ees.

Kerli Maro mäng sujus üleüldiselt toredasti. Talle mõjus hästi, et vahetusse sattusid rõõmsameelsed ja innustavad kaaslased. „Minu jaoks on golf hea emotsiooni mäng. Kui mängukaaslased on tusased ja närvilised, pole ka minu mängul jumet. Sel päeval õnnestusid tegelikult kõik löögid, aga kõige kindlamini tulid välja just putid, mis ilmselt väärika 2. koha ka kindlustasid,” ütles ta.

Kuna tegemist oli võistkondliku mänguga, oli tema jaoks 2. koha võitmine suurem saavutus kui erivõistluse võit. „Mõlemad mängijad peavad olema sel päeval tasemel, et meeskonnamäng sujuks ja hea tulemus tuleks. „Lähim lipule“ auhind oli boonuseks. Tulemus polnud ju kes teab mis eriline, 2,77 meetrit. Iga kell võib keegi veelgi lähemale lüüa, aga samas ei tea kunagi, kas keegi üldse võistlusel esimese löögiga just seda griini tabab. Minul sel korral vedas,” räägib Kerli.

Kerli Maro on SEATi ja CUPRA Baltikumi turundusjuht ja auhindadeks olid sel korral SEATi ja CUPRA logotooted. Autot välja ei loositud, aga soovijad said autodega lähemalt tutvust teha. Läheb automüük praegu edukalt?

„Automüügis on põnevad ajad. Kuna SEATi brändi kõrvale tuli täiesti uus bränd CUPRA, siis võin öelda, et just tänu uhiuuele CUPRA Formentorile on meie automüük igati tasemel. Üleüldiselt on ka näha autoturu elavnemist ja inimeste valmidust uut autot osta. Küllap on palju neid, kellel jäävad ka sel aastal välisreisid tegemata ja panustatakse Baltikumis liikumisele, selleks aga on vaja head autot. Oma auto on aidanud ka praegusel isoleerituseajal omas mullis kulgeda. Eks need argumendid on aidanud uute autode turul kiiremini taastuda.”

Uues sarjas Race To Otepää Maro kaasa lüüa ei saa, sest igapäevaselt toimetab ja elab ta Tallinnas. „Kuna ma võitsin eelmise aasta lõpus Otepää Golfiklubi loosis aastase mänguõiguse, on plaan sel maalilisel maastikul kindlasti varasemast rohkem aega veeta ja ka erinevatel võistlustel osaleda, kuid elukoha ja töö iseloomu tõttu ei saa ma päris terveks hooajaks Otepääle kolida,” selgitab ta.

Otepää Golfiklubiga on plaan terve 2021. aasta hooaja jooksul koostööd teha erinevate võistluste raames. Kerli usub, et hole-in-one’i auhinnana on mõni uus CUPRA või SEAT ka kohal.

Erivõistlused:

Lähim lipule: Kerli Maro (2.77 m) ja Heikki Pormeister (3.27 m)
Pikim avalöök: Annika Koni (punane), Rafael Eikner (sinine), Magnar Saar (kollane)

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga