Olukorrast Tšehhis – Michal Pospisil

Michal Pospisil mängis lõppenud hooajal Pro Golf Touril ehk siis tuuril, kus osales esimest aastat Sander Aadusaar. „Mul oli au mängida Sandriga paar ringi tuuri finaalis,” teatab avala südamega tšehh.

Eesti parim mängija lõpetas Austrias Haugschlag Openil 10. koha jagamisega ja jagas Polish Openil 30. kohta. Pospisil läbis cut’i seitsmest osaletud võistlusest viiel, parim tulemus 23. koha jagamine sealsamas Poolas. Lisaks koroonale segasid plaane haigus ja vigastus.

„See polnud õnnestunud hooaeg. See, et viiel turniiril cut’i läbid, ei anna põhjust rõõmustamiseks, sest tahaks ju võidelda esikoha pärast. Loodetavasti olen järgmisel hooajal tugevam,” sõnab Pospisil.

See oli 28-aastase Pospisili kolmas hooaeg tuuril. Tema parim tulemus on 4. koha jagamine 2018. aastal St Pöltenis, millega lisandus kukrusse 2500 eurot. Pospisili ringid olid seal 64-67-71. Neli korda on ta jõudnud esikümnesse, kõik 2018. aastal.

2016. aastal mängis Pospisil Eestis EM-il, kus tänane kuulsus Viktor Hovland hõbeda võitis. Pospisil lõpupäevadele ei pääsenud, kuid aitas siis keppe kanda Simon Zachil, kes lõpetas pronksiga.

„Mäletan, et väljak oli väga ilus. Mitte kõige pikem, aga väga tehniline, kenade maaliliste radadega. Simon lõi 10. rajal hole-in-one’i. Jäime tänu sellele ka filmilindile. Käisime viimasel päeval Tallinnas, nii et mul on Eestist head mälestused,” räägib tšehh.

Pikemalt saab lugeda ajakirja märtsinumbrist.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga