Nike’i hitt-tooted uues kuues

golfivarustuNike’i golfi varustust müüva Weir Golf Studio esindaja Robert Weiri sõnul pole Nike’il selleks hooajaks uusi revolutsioonilisi materjale ega pead pööritama panevat disaini, kuid paljud eelmise hooaja hittkaubad on läbi teinud korraliku uuenduskuuri.

Golf.comi lugejad on öelnud, et putterid on hästi tasakaalus, hea kaaluga ja sobivad kõigile mängijatele.

Nike on uuendanud SQ Machspeed Black draivereid. Põhiline draiveri juures on 360° õhuliikumist tagav aerodünaamiline pea, mistõttu swing on kiirem ja pall pöörleb vähem ning lendab madalamalt. STR8-FIT tehnoloogiaga saab löögipinna nurka muuta.

Uued VR Pro Fairway puud on välja töötatud koostöös PGA ja LPGA tuuri tähtedega. Kokku on saanud ka STR8-FIT ja Variable Compression Channel. STR8-FIT tehnoloogia võimaldab muuta löögipinna nurka, kokku on 32 eri setingut. Nike uus Variable Compression Channel aitab kepil löögikiirust tõsta, mis tähendab, et sweet spot on suurem, löök pikem ja täpsem.

VR Pro Combo Forged rauad. Golf.comi testijate sõnul on see üks paremaid selle hooaja rauakomplekte, mida nad on proovinud. Eriti toodi välja valikus olevate raudade mitmekesisus ja nurkade valik.

Fotod: tootjad, Weir Golf Studio

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga