Niitvälja Golfikool sai valmis uue noorteprogrammi

Niitvälja Golfikool sai valmis uue noorteprogrammiNiitvälja Golfikooli on oodatud treeningutest osa saama kõik noored sõltumata vanusest ja mängukogemusest. Kõrgelt kvalifitseeritud professionaalid ja abivalmid juhendajad treenivad nii 5-aastaseid lapsi kui ka Eesti golfikoondisesse kuuluvaid noorsportlasi.

Golfitreeningud toimuvad värskes õhus ja turvalises keskkonnas, kus noored saavad aktiivselt liikuda, leida uusi sõpru ja arendada mänguoskust. Lisaks tehnika ja reeglite õppimisele omandab noor väärtused, mida golf on läbi ajaloo endas kandnud. Treeningutel käsitletakse üheksat põhiväärtust: ausus, aumehelikkus, sportlaslikkus, lugupidamine, enesekindlus, vastutus, sihikindlus, viisakus ja otsustavus.

Niitvälja Golfikooli treeningutel osalevad noored saavad Niitvälja Golfiklubi liikmeteks ja neile kehtivad klubiliikme soodustused. Kõikidele Niitvälja Golfikooli noortetreeningutel osalejatele on PAR20 väljaku kasutus tasuta ja treeningpäevadel võimalus tasuta mängida vabade tiiaegade olemasolul ka parktüüpi väljakul.

Millest alustada?

Liitudes esimest korda golfitreeningutega, tuleb alustada programmidest Kadett 1 ja Kadett 2, mis annavad noorele golfist põhiteadmised. Noored, kes on varem golfitreeningutel osalenud, treenivad eri vanusegruppides. Hcp langedes (mängutaseme paranedes) viiakse noored üle rühma, mis vastab konkreetse mängija tasemele, et tagada maksimaalne areng.

5˗7-aastased noored alustavad spetsiaalselt neile väljatöötatud treeningrühmas ja liituvad vanemaks saades järgmise vanuserühma või vastava hcp-ga rühma treeningutega.

Niitvälja Golfikooli noorteprogrammis osalemiseks ei pea golf olema esimesel kohal olev spordiharrastus.

Milleks Niitväljale noortetreeningud?

Noorteprogrammi eesmärk on kasvatada golfiklubile uusi mängijaid ja olla sportlikult edukas nii Eestis kui väljaspool, esindades seega Niitvälja Golfiklubi ja Niitvälja Golfikooli ning Niitvälja Golfi brändi tervikuna.

Oluline on pakkuda klubiliikmetele võimalust kaasata golfiga tegelemisse kogu pere, tehes seeläbi ajaviite lihtsamaks ja meeldivamaks. Aktiivne noortetöö tekitab klubis positiivse ja elujõulise atmosfääri, mis omakorda mõjub positiivselt kogu Niitväljale tervikuna.

2015. aasta eesmärgiks on kaasata 80 aktiivselt, kogu suvi, treenivat noort ja luua toimiv noorte tippgrupp ehk Niitvälja Golfitähed (eesmärk kuus liiget), mis esindab Niitvälja Golfi kõikidel Eesti tippvõistlustel. Samuti on eesmärk teha Niitvälja Golfikooli tegevus nähtavamaks nii väljakul kui ka uudisvoos.

Noortele suunatud klubi toetus ja tingimused 2015. aasta hooajal

  • Niitvälja Golfiklubi tasub Niitvälja Golfitähtede grupis osalevate noorte võistlustasud järgmistel võistlustel: Estonian Amateur Open, Eesti meistrivõistlused rajamängus, Estonian Junior Open, Niitvälja karikas, Eesti meistrivõistlused ja klubi meistrivõistlused. Lisaks maksab klubi eelmainitud võistlustele ka Golfitähtede ning Eesti koondise TOP3 mängijate hooajalise mänguõiguse eest. Eelduseks on Niitvälja Golfitähtede programmis osalemine välihooajal ja Niitvälja Golfiklubi esindamine koduklubina.
  • Niitvälja Golfiklubi tasub Eesti golfikoondises osalevate noorte võistlustasud järgmistel võistlustel: Estonian Amateur Open, Eesti meistrivõistlused rajamängus, Niitvälja karikas, Eesti meistrivõistlused ja klubi meistrivõistlused. Niitvälja tasub kolme madalaima hcp-ga koondise liikme võistlustasud. Eelduseks on Niitvälja Golfiklubi kui koduklubi esindamine.
  • Niitvälja Golfiklubi tasub hcp-ga 10‒36 grupis osalevate noorte võistlustasud järgmistel võistlustel: Premia noortesari ja Estonian Junior Open. Eelduseks on Niitvälja Golfiklubi esindamine koduklubina ja osalemine hcp-ga 10‒36 treeningurühmas.

Uuri lähemalt SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga