Niitvälja Golfiklubi ootab golfipäevale igas vanuses inimesi, peresid ja sõpruskondi

Niitvälja2Eesti golfiklubid korraldavad juba sel pühapäeval, 17. aprillil avatud tasuta golfipäeva, tutvustamaks inimestele põnevat golfimängu ning teiste seas võtab huvilisi vastu ka Niitvälja Golfiklubi.

Niitvälja Pro Paul Põhi selgitab, et golfiga tutvujaid võtavad väljakul vastu 3-4 juhendajat, kes jaotavad huvilised gruppidesse ning järgneva demo raames tutvustatakse väljakuid, saab proovida lööke ja puttamist, klubirahvas räägib treenimise võimalustest, green card`i tegemisest, võimalustest ettevõtetele ja paljust muust. Soovijad saavad lahendada ka golfiga seotud ülesandeid ja välja jagatakse ka auhindu. Päeva sees saavad kohaletulnud tutvuda klubihoone ja kõigi väljakutega.

Paul Põhi ütleb, et oodatud on igas vanuses inimesed, eriti aga võiks huvilised Niitväljale tulla koos pere või sõpruskonnaga. “Golfiga alustamine tahab mõnikord pealehakkamist ja seltskonnaga on alguses hea üheskoos mängima hakata,” teab ta. Pro lisab, et ka lapsed ja noored saavad kindlasti täpsemalt kuulda, kuidas ja milla treenida saab.

Paul Põhi juhib tähelepanu ka sellele, et üritus on tasuta. “Iga asjaga on nii, et enne kui otsustada, tuleb see järele proovida ja kui seda saab tasuta teha, on igati mõistlik juhust kasutada,” lisab ta. Kuna Niitvälja klubihoones on terrassiga Hole in One restoran, saab golfipäevale tulija seal ka pikemalt peatuda.

Pühapäeval on kella 11-st on avatud kõik Eesti golfiväljakud: Niitvälja Golf, Estonian Golf & Country Club Jõelähtmel, Suuresta Golf, White Beach Golf Valgerannas, Haapsalu Golf, Saare Golf Saaremaal, Pärnu Bay Golf Links Tahkurannas, Ojasaare Golf Lääne-Virumaal ja Otepää Golf. Samasugune üritus on veel kavas ka 1. mail ja 5. juunil. Registreeruda saab internetilehel www.golf.ee või klubides.

Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer on lubanud tõsta golfi Eesti populaarsemate spordialade hulka ja lähiaastatel on kavas tõsta aktiivsete golfarite arv praeguselt kolmelt tuhandelt viie tuhande mängijani, viia Eesti parimad maailma tippude ridadesse ja saata koondis mängima Tokyo suveolümpiamängudele.

Ajakirja Golf tellimuse saab teha SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga