Niitvälja Golf alustab infotundidega, et harida golfimängijaid

Niitvälja Golf on seni harinud mängijaid blogi vahendusel, ent edaspidi on neil plaanis kusuda klubisse erinevaid külalisesinejaid ning korraldada argipäeva õhtuti jooksvalt infotunde, kuhu on oodatud igas vanuses huvilised. Infotunnid on tasuta.

Esimesed infotunnid toimuvad teisipäevadel, 18.08 ja 25.08. Külalisesinejaks on Mari Rauna ja infotunnid toimuvad teemadel “Enesekindluse kasvatamine” ja “Eesmärkide seadmine”. Infotunnid on eriti soovitatavad golfist huvitatud noortele ja nende vanematele.

Mari Rauna (31.03.1986) alustas golfimänguga 2002. aasta suvel Niitväljal, olles 16-aastane. Nooruspõlves põhiliselt tennise, kuid mõned aastad ka tõsisemalt kergejõustikuga tegelenud sportliku taustaga golfihuvilisele noorele hakkas mäng sedavõrd palju meeldima, et teised lemmikud vajusid tahaplaanile.

Aastaid suviti golfiväljakul “elanud” ja harjutanud Mari hakkas juba esimestel hooaegadel häid tulemusi näitama. Kui 2002. aasta Eesti Meistrivõistlustel löögimängus jäi tal viimasele võistluspäevale pääsemata, siis 2003. aastal võitis ta naiste klassis hõbemedali. Aastatel 2004-2007 ei olnud Marile Eestis vastast, sihiks said rahvusvahelised võistlused, ülikool Ameerikas ning mõtted mõlkusid profikarjääri suunas. 2008. aasta lõpus astus Mari Soome PGA liikmeks ning oli selle sammuga Eesti esimene professionaalne golfimängija. 2011. aastal lõpetas Mari Tallinna Ülikooli Kehakultuuri eriala. Alates 2012. aastast tegeleb Mari golfimängu õpetamisega.

Loe infotundide kohta lähemalt SIIT

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga