NIITVÄLJA ANNAB TEADA! Noored saavad Martin Toomi eratreeningutes soodsalt kaasa lüüa

Niitvälja Prod töötavad talvel kõvasti, et täiustada klubi noorteprogrammi ning uudiseks on see, noortetreeninguid hakkavad toetama ka eratreeningud. Kokkuleppel Martini Toomiga on kõikidel noortel võimalus 2017. aasta hooajal võtta treeningutele lisaks soodushinnaga eratunde. Eratreeningu hinnaks on 15 eurot, millele talvel lisandub ka Tere Tennisekeskuse saalitasu 3 eurot.

“Treenerina olen leidnud valdkonna, kuhu tahan kõige rohkem panustada, ja need on noored. Mul on suur soov hakata noortega ka individuaalselt tegelema. Leian, et see aitab noortel kiiremini jõuda tasemeni, kus nad saaksid iseseisvalt mängimas ja võistlemas käija. Minu isiklik ambitsioon on tulevikus treenida kõige kõrgemal tasemel sportlasi ja selline samm loob kahtlemata selleks hea pinnase.” selgitab Martin Toom. “Eratreeningutele on oodatud iga tasemega kuni 21-aastased noored. Tere Tennisekeskuse golfihallis on mul treeningutel abiks ka GC2 HMT golfiradar, mis on kindlasti noortele hariv ja huvitav.”

Treeningaegade broneerimiseks ja lisa informatsiooni saamiseks pöörduda otse Pro Martin Toomi poole. tel: 58095617, e-mail: martin@niitvaljagolf.ee

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga