Mis toimus greenkeeper’ite kokkusaamisel?

30. ja 31. märtsil toimus Suurestal ehk Golf X Raes kahepäevane greenkeeper’ite kokkusaamine, mis oli mõeldud greenkeeping’uga tegelevatele inimestele ja ettevõtetele, kuid oodatud olid ka inimesed, kel on suurem huvi golfiväljaku hoolduse köögipoole vastu.

Esimesel päeval toimus FEGGA (Federation of European Golf Greenkeeper Associations) esitlus koostöös R&A-ga (The Royal and Ancient Golf Club of St Andrews), teisel päeval aga leidis aset Eesti Greenkeeperite Ühenduse seminar. Mõlema päeva fookuses olid golfiväljaku ettevalmistustööd talveks ja see, kuidas üks või teine faktor mõjutab golfimuru talvitumist.

Vaatamata kiirele ajale golfiväljakutel, olid esindatud peaaegu kõik väljakud Eestist, lisaks kolleegid Lätist ja Leedust. „Kuna oli kiire aeg, ei saanud ehk tulla kõik, kes oleksid tahtnud, kuid igalt väljakult oli kas üks inimene või esindus olemas,ˮ rääkis Eesti Greenkeeperite Ühenduse eestvedaja, juhatuse liige ja Niitvälja Golfi väljakujuht Kristel Mülle-Vaik.

Loe lähemalt ajakirja Golf värskest numbrist! Ajakirja saab tellida SIIT! Praegused tellijad saavad omale postkasti juba augustikuu ajakirja.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga