Mis on Kadrina EPT? Vastab spordifanaatik Kristjan Jaakma

Foto: Anete Liis Adul

Ennast Kadrina EPT nime all tutvustav seltskond ühendab paljusid spordi- ja seiklushimulisi inimesi. Üheks neist on Kiviõli Seiklusturismikeskuses töötav Kristjan Jaakma.

Golfi mängib Kristjan 2011. aasta kevadest, mil alustas töötamist Kanadas golfiväljakul. 2012. aasta jäi vahele, aga sealt edasi on ta mänginud golfi igal aastal ehk jooksma hakkab kuues hooaeg.

Kristjan ütleb, et kuna tal on koer, ongi kõik loomaga kaasnev tema hobiks – jalutamine ja matkamine. Suvel kuuluvad Kristjani harrastuste hulka ka golf ja motokross. Viimast ta ise ei sõida, aga korraldab võistlusi, vaatab ja fännab. Talvel harrastab Kristjan lumelauda ja mängib bowling’ut. Mitmekülgne spordimees on tegelenud ka saalihokiga, kuid praegu seda võimalust pole. Huvi pakub ka jäähoki, mida hetkel mängida ei saa, aga NHL-i jälgib Kristjan iga päev. Edasi aga räägib ta Kadrina EPT-st.

Loe Anete Liis Aduli intervjuud Kristjan Jaakmaga ajakirja Golf värskest numbrist! Ajakirja saab tellida SIIT! Praegused tellijad saavad omale postkasti juba augustikuu ajakirja.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga