Millised sportlased on TimeWaverit katsetanud?

Saksa teadlaste loodud TimeWaveri tehnoloogia on üks nn alternatiivteaduse uuemaid saavutusi, mis kogub kulutulena populaarsust kogu maailmas; see aitab mõista konkreetseid seoseid mateeria ja teadvuse vahel.

See on tänapäevane tehnoloogia, mis aitab skannida inimese energeetilist välja, koostada vajaliku teraapiakava ja seda ka ellu viia. TimeWaveri tehnoloogia abil saab terapeut Liis Kuurme sõnul ligipääsu infoväljale, kus kohtuvad mõtted, tunded ja tahe. See võimaldab analüüsida inimest eri tasanditel tervikliku olendina.

Kuuekordne Eesti meister Egeti Liiv

Eesti üheks parimaks mängijaks peetav Egeti Liiv on oma mängu parandamiseks teinud muudki peale golfioskuste lihvimise ehk siis on ta proovinud muidki põnevaid asju, mis mõjutaksid ka golfitulemusi paremuse poole. Mäletatavasti proovis Egeti taipoksitreener Kevin Renno õpetatavat ala ja tutvustas omakorda talle golfi. Egeti on käinud katsetamas ka joogat ja viimati tegi ta läbi seansi TimeWaveri tehnoloogiaga.

„Golfitrenne tehes tegelesin iga treeningsessiooni aegu enda vaimse poolega. See nõuab küll distsipliini, tohutut keskendumist ja energiat, aga on väga vajalik võistlustel hea tulemuse sooritamiseks. Mängijal on enne igat lööki vaja saavutada mentaalne olek, kus ta ei paneks enda ümber midagi ega kedagi tähele ning oleks täielikult enda löögile keskendunud. Seda rutiini ja olekut tuleks harjutada igas trennis ning isegi harjutusaladel, mitte ainult rada mängides. TimeWaver on minu kui sportlase pilgu läbi abiline vaimse oleku parandamiseks, see võib aidata ka sporditulemusi. Aparaat ja terapeut saavad mängijat aidata vaimse tasandiga, kus kõik saab alguse alateadvusest ja seal rändavatest mõtetest, millest inimene ise teadlik ei ole: kas on seal mõni hirmuga seotud mõte, mingisugune isiklikus elus toimuv blokeering, mis mõjutab sportlase sooritust ja tulemust.“

Kulturist Ott Kiivikas

Kulturist Ott Kiivikas on sportlane, keda teatakse ilmselt kogu Eestis. Iga sportlase saavutuste taga on suur töö, see omakorda eeldab füüsilisi ja vaimseid pingutusi ning kui kõik ka sujub, on aeg-ajalt ikkagi hea üle vaadata, millises hetkeseisundis konkreetne spordimees on, ja mis isegi tähtsam: kui palju peitub temas veel potentsiaali. Just sel põhjusel käis TimeWaveri tehnoloogiaga tutvumas Eesti tuntuim kulturist Ott Kiivikas.

„Kui rääkida konkreetsemalt energiamõõtmisest ja numbritest TimeWaveri katsetusel, siis pärast võistlusi oli mu energiatase 30%, aga kui käima hakkas uus ettevalmistusperiood, oli see juba 62%. Selline muutus toimus kahe nädala jooksul ja ma tunnen ka, et energialävi on tõusnud. Aga see katsetus selgitab lisaks välja ka muud energiapunktid, mis aitavad omakorda paremini mõista, milliste enda emotsioonidega tuleb tegeleda. Ehk TimeWaver aitab sul paremini mõista põhjuseid, mis on elus ebaõnnestumiste taga. Tavaliselt seostub sportlasel kasin tulemus ju kohe vähese trenni tegemisega, aga oma täieliku potentsiaalimitteärakasutaminevõib olla seotud hoopis muude asjadega. Näiteks suhetega oma sõbra, kaasa või hoopis vanematega, mis kandub edasi, ja sa ei kasuta oma potentsiaali tegelikult sada protsenti ära.“

Taipoksija Andra Aho

Paljude võitudega pärjatud taipoksija Andra Aho on ilmselt nii mõneski võitluskunstide fännis tekitanud küsimuse: kuidas suudab õbluke neiu karmide sõdalaste maailmas vastu pidada ja veel ka vastaseid ringis põrandale saata. Kevin Renno treeningutes hea füüsilise põhja alla saanud Andra pole piirdunud üksnes võitlusoskustega, tema ettevalmistuses on oluline osa ka vaimsel poolel ja seepärast käis ta ka Timewaveri teraapiat katsetamas.

„Füüsilisel ettevalmistusel on väga suur roll, muidu ei peaks lihtsalt ringis füüsiliselt vastu. Aga kamentaalnetugevus ja ettevalmistus on ringis väga olulised, sest kui vaim annab alla, ei tööta enam ka keha, aga kui ennast mentaalselt sundida edasi minema, tuleb ka keha kaasa ja jaksab palju rohkem, kui algul arvata võis. Katsetuse käigus näitas TimeWaveri masin ülima täpsusega ära kõik kohad, mis on mind alateadlikult või allasurutult häirinud või mõjutanud, ja pärast mille teadvustamist saan nende teemadega tegeleda. Samuti leidis masin üles ühe kindla tšakra, kus on tasakaal paigast. Mõni nädal enne katsetusel käimist sain ka meditsiiniliselt sellise teadmise ja TimeWaver leidis reaalselt üles sellesama koha, mille leidsid ka arstid.“

Fotod: TimeWaver, ajakiri Golf

*Artikkel ilmus ajakirja Golf 4/2017 numbris.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga