Middle Tennessee võitis konverentsi

Middle Tennessee võitis 29. aprillil Arkansases lõppenud C-USA Championshipi koosseisus Michael Barnard, Tanner Owens, Owen Stamper, Kevin Christopher Jegers ja Connor McKay.

Middle Tennessee oli võitnud kaks viimast aastat, 2018 ja 2019. Eesmärk oli jõuda pärast löögimängu vähemalt nelja parema hulka, et mängida lõpupäeval rajamängu.

Avaring lõpetati 10. kohal, kuid järgmisel tõusti esimeseks. Teise ringi -13 oli turniiri ajaloo parim. Kevin lõi avaringis 76, siis aga isikliku rekordi 65, mis oli Middle Tennessee ja turniiri ajaloo kolmas parim ring.

Middle Tennessee lõpetaski esikohal. Mängiti eelkõige järgmise päeva rajamängu nimel, kuid kiiduväärt on ka Tanneri (4.) ja Kevini (5.) individuaalsed kohad. Jegersilt viimases ringis 69, kokku -6.

Rajamängu poolfinaalis alistati 4:1 Charlotte. Jegers võitis Carson Ownbey 2 up. McKayle jäi alla konverentsi aasta mängija John Gough.

Finaalis sai Middle Tennessee 5:0 jagu North Texasest. Jegers alistas 6&4 Nikhil Gopali. Vaid võidumeeskond pääses NCAA Regionalile.

McKay ja Owens lõpetavad kevadel kooli. McKay läbis aprilli algul Mackenzie Touri kvalifikatsiooni.

https://twitter.com/MT_MGolf/status/1387834132647092225

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga